Krikštynų dovanėlės svečiams

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Krikštynų dovanėlės svečiams

Gražu,kai tėveliai pasirūpina atminimo krikštynų dovanėlėmis savo svečiams. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo krikštynų šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuo...

Gražu,kai tėveliai pasirūpina atminimo krikštynų dovanėlėmis savo svečiams. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo krikštynų šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras. Tai ne vien tik padėka, bet ir prisiminimai apie jūsų krikštynų šventę.

Plačiau

Subkategorijos

  • Krikštynų dovanėlės...

    Šiais laikais jau nebemadinga, negražu, išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras. Labai populiaru dovanoti gražių formų migdolus cukraus apvalkale. Tai - saldi padėka turinti gilią prasmę. Cukruoti migdolai buvo pasirinkti ne veltui, jie simbolizuoja karčiai saldų santuokinį gyvenimą jauniesiems linkint kuo daugiau saldumo. Kartumą suteikia migdolo odelė, o saldumo cukrus. Taip pat nėra atsitiktinumas ir tai, kad migdolas yra grūdo formos. Grūdas simbolizuoja naują gyvenimo pradžią ir naują gyvybę. Taip pat siūlome šventei skirtų saldainių ir popierėlių jiems. Iš suvenyrų siūlome mažus angeliukus, mažas žvakutes ir kitų smulkių šventinių suvenyrų.

  • Krikštynų dovanėlių...

    Krepšelis, maišelis, dėžutė - tai būdas originaliai, gražiai bei įdomiai pateikti dovanėlę, dovanėlę svečiams, kvietimus, gali būti puikus "vokas" pinigams... Organzos maišeliai yra kelių rūšių stačiakampiai, trikampiai, apvalūs. Siūlome ir lininių maišelių, dekoruotus dekupažo technika. Didelis pasirinkimas krepšelių: tai batukai, buteliukai, pėdutės, arkliukai, įprastos formos maišeliai tik labai gražiai dekoruoti. Įdomiai galima pateikti krikštynų dovanėles popieriniame "torte" ar mini rankinėje.

  • Padėkos žodžiai ant...