Vestuvių dovanėlės svečiams

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Vestuvių dovanėlės svečiams

Gražu,kai jaunieji pasirūpina atminimo vestuvinėmis dovanėlėmis savo palydovų būriui ir svečiams. Vyriausiajai pamergei nuotaka gali padovanoti šiek tiek vertingesnę dovaną, nei kitoms pamergėms, taip pat atitinkamai gali pasielgti ir jaunikis - vyriausiajam pabroliui. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad...

Gražu,kai jaunieji pasirūpina atminimo vestuvinėmis dovanėlėmis savo palydovų būriui ir svečiams. Vyriausiajai pamergei nuotaka gali padovanoti šiek tiek vertingesnę dovaną, nei kitoms pamergėms, taip pat atitinkamai gali pasielgti ir jaunikis - vyriausiajam pabroliui. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo vestuvių šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras.

Plačiau

Subkategorijos

  • Vestuvių dovanėlės...
  • Vestuvių dovanėlių...

    Krepšelis, maišelis, dėžutė - tai būdas originaliai, gražiai bei įdomiai pateikti dovanėlę, dovanėlę svečiams, kvietimus, gali būti puikus "vokas" pinigams... Organzos maišeliai yra kelių rūšių stačiakampiai, trikampiai, apvalūs. Turime ir lininių maišelių dekoruotus dekupažo technika. Didelis pasirinkimas krepšelių, įdomiai galima pateikti dovanėles popieriniame "torte" ar mini rankinėje.

  • Padėkos žodžiai ant...

    Šioje kategorijoje rasite prekių su padėkos žodžiais ant įvairios produkcijos, galėsite pasirinksite savo tekstus, ar įsigyti kortelių be užrašų.