PIRMOJI KOMUNIJA

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

PIRMOJI KOMUNIJA

Eucharistija (lot. Eucharistia), Švenčiausiasis Sakramentas, Šv. Komunija, Viešpaties Vakarienė ar Altoriaus Sakramentas (sutinkami ir kitokie pavadinimai) - daugumoje krikščionybės konfesijų pripažįstamas sakramentas. Tradiciškai laikoma, kad jis įkurtas Jėzaus Kristaus Paskutinės vakarienės metu. Šis sakramentas susideda iš duonos ir vyno, kur...

Eucharistija (lot. Eucharistia), Švenčiausiasis Sakramentas, Šv. Komunija, Viešpaties Vakarienė ar Altoriaus Sakramentas (sutinkami ir kitokie pavadinimai) - daugumoje krikščionybės konfesijų pripažįstamas sakramentas. Tradiciškai laikoma, kad jis įkurtas Jėzaus Kristaus Paskutinės vakarienės metu. Šis sakramentas susideda iš duonos ir vyno, kurie yra Paties Kristaus kūnas ir kraujas. Vynas gali būti naudojamas arba raudonas, arba baltas - praktiniais sumetimais dažniausiai naudojamas baltas vynas. Tikima, kad priimant komuniją, priimamas pats Kristus, kad yra susivienijama su juo.

IHS - Tai lotyniško sakinio "Jėzus, žmonių Išganytojas" (Iesus, hominum Salvator) žodžių pirmosios raidės.

Plačiau

Subkategorijos

 • Kolekcija Pirmajai...
 • Dovanos Pirmajai...

  Pirmosios Komunijos proga puikiai tinka dovanoti tam skirtus rožančius su spalvotais kristaliukais, baltų perliukų apyrankę su sidabruotu kryželiu, elegantiškas krištolines ikonas, nuotraukų albumus ar rėmelį su besimeldžiančia mergaite. Visos šios dovanos yra skirtos specialiai Pirmosios Komunijos proga.

 • Žvakės ir papuošimai

  Žvakė yra svarbus simbolis Pirmosios Komunijos ceremonijos metu. Ji simbolizuoja amžinąją šviesą, kuri žmogui nušviečia kelią, parodo teisingą kryptį per gyvenimo sutemas ir ruošiantis amžinybės kelionei. Rekomenduojame prie žvakės įsigyti papuošimą, atrodys puošniau ir bus saugiau laikyti.

 • Spauda šventei

  Papuoškite savo stalą ar įteikite, kaip padėkos ženklą bei atsiminimą apie jūsų šventę saldainiais ar šokoladu Pirmosios Komunijos proga. Šventės metu siūlome pažaisti, tai yra paspėlioti kokia bus vaiko profesija, palinkėkite viso ko geriausio ir tai užrašykite linkėjimo kortelėse.

 • Svečių knygos

  Paprašykite savo svečių, kad knygoje užrašytų savo palinkėjimus, sveikinimus, mintis Pirmosios komunijos proga. O Jūs ilgus metus turėsite prisiminimus apie Jūsų nuostabią šventę.

 • Dekoravimui

  Pirmoji komunija ypatinga, svarbi šventė, todėl ir pasiruošti reikia ypatingai. Šioje kategorijoje rasite balionų, girliandų, žvakidžių, žvakių, stalo konfeti, šaunamas konfeti, įvairių dėžučių ir maišelių, butelių etikėčių... Taip pat įvairių dekoravimo detalių, kuriomis galėsite dekoruoti savo sukurtus atvirukus, kvietimus, stalo korteles, svečių dovanėles, dovanas, puokšteles, dėžutes, maišelius Pirmosios komunijos progai. Dekoravimo idėjos ir pavyzdžiai SPAUSTI ČIA.

 • Lenkų kalba Pirmajai...