PIRMOJI KOMUNIJA

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Jolanta
Aciu Jums labai, uzsakyma gavau ir esu patenkin ...

18-03-2019

Peržiūrėti visus

PIRMOJI KOMUNIJA

Eucharistija (lot. Eucharistia), Švenčiausiasis Sakramentas, Šv. Komunija, Viešpaties Vakarienė ar Altoriaus Sakramentas (sutinkami ir kitokie pavadinimai) - daugumoje krikščionybės konfesijų pripažįstamas sakramentas. Tradiciškai laikoma, kad jis įkurtas Jėzaus Kristaus Paskutinės vakarienės metu. Šis sakramentas susideda iš duonos ir vyno, kur...

Eucharistija (lot. Eucharistia), Švenčiausiasis Sakramentas, Šv. Komunija, Viešpaties Vakarienė ar Altoriaus Sakramentas (sutinkami ir kitokie pavadinimai) - daugumoje krikščionybės konfesijų pripažįstamas sakramentas. Tradiciškai laikoma, kad jis įkurtas Jėzaus Kristaus Paskutinės vakarienės metu. Šis sakramentas susideda iš duonos ir vyno, kurie yra Paties Kristaus kūnas ir kraujas. Vynas gali būti naudojamas arba raudonas, arba baltas - praktiniais sumetimais dažniausiai naudojamas baltas vynas. Tikima, kad priimant komuniją, priimamas pats Kristus, kad yra susivienijama su juo.

IHS - Tai lotyniško sakinio "Jėzus, žmonių Išganytojas" (Iesus, hominum Salvator) žodžių pirmosios raidės.

Plačiau

Subkategorijos

 • Kolekcija Pirmajai...
 • Dovanos Pirmajai...

  Pirmosios Komunijos proga puikiai tinka dovanoti tam skirtus rožančius su spalvotais kristaliukais, baltų perliukų apyrankę su sidabruotu kryželiu, elegantiškas krištolines ikonas, nuotraukų albumus ar rėmelį su besimeldžiančia mergaite. Visos šios dovanos yra skirtos specialiai Pirmosios Komunijos proga.

 • Angeliukai
 • Rožančiai, apyrankės
 • Žvakės ir papuošimai

  Žvakė yra svarbus simbolis Pirmosios Komunijos ceremonijos metu. Ji simbolizuoja amžinąją šviesą, kuri žmogui nušviečia kelią, parodo teisingą kryptį per gyvenimo sutemas ir ruošiantis amžinybės kelionei. Rekomenduojame prie žvakės įsigyti papuošimą, atrodys puošniau ir bus saugiau laikyti.

 • Dovanėlės svečiams

  Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras.

 • Stalo kortelės
 • Spauda šventei

  Papuoškite savo stalą ar įteikite, kaip padėkos ženklą bei atsiminimą apie jūsų šventę saldainiais ar šokoladu Pirmosios Komunijos proga. Šventės metu siūlome pažaisti, tai yra paspėlioti kokia bus vaiko profesija, palinkėkite viso ko geriausio ir tai užrašykite linkėjimo kortelėse.

 • Svečių knygos

  Paprašykite savo svečių, kad knygoje užrašytų savo palinkėjimus, sveikinimus, mintis Pirmosios komunijos proga. O Jūs ilgus metus turėsite prisiminimus apie Jūsų nuostabią šventę.

 • Dekoravimui

  Pirmoji komunija ypatinga, svarbi šventė, todėl ir pasiruošti reikia ypatingai. Šioje kategorijoje rasite balionų, girliandų, žvakidžių, žvakių, stalo konfeti, šaunamas konfeti, įvairių dėžučių ir maišelių, butelių etikėčių... Taip pat įvairių dekoravimo detalių, kuriomis galėsite dekoruoti savo sukurtus atvirukus, kvietimus, stalo korteles, svečių dovanėles, dovanas, puokšteles, dėžutes, maišelius Pirmosios komunijos progai. Dekoravimo idėjos ir pavyzdžiai SPAUSTI ČIA.

 • Ženkliukai

  Įvairūs ženkliukai Pirmosios komunijos proga: šventės vedimui, apdovanojimams, dovanėlėms...

 • Visų tipų žibintai

  Dangaus žibintai visoms šventėms suteikia papildomų nuostabių akimirkų. Tai įsimintinas šventės dalyviams laikas kartu, kuomet reikia komandinio darbo, norint paleisti žibintą aukštai į dangų. Rekomenduojama vieną dangaus žibintą įsigyti 2-3 šventėms dalyviams. Dangaus žibintai pagaminti iš biologiškų medžiagų ir yra "draugiški" aplinkai. Vandens žibintai taip pat pagaminti iš aplinkai nekenksmingų, savaime suyrančių medžiagų. Degančios žvakutės spalvotose gėlėse tamsoje atrodys nuostabiai. Vandens žibintai papuoš vandens telkinius: baseinus, tvenkinius, ežerus, upelius. Taip pat jais galima puošti takelius, laiptus. Tamsoje degančios žvakutės sukurs jaukią atmosferą. Taip pat ant vandens žibintų žiedų galimą užrašyti svajonę ar norą ir paleisti pasroviui. Popieriniai šviestuvai žvakėms pagaminti iš nedegaus balto popieriaus. Šviestuvai skirti puošti šventės vietą: takelius, laiptus, balkonus. Tamsoje šviečiantys šviestuvai suteikia jaukumo, ramumo, grožio. Taip pat apšviečia takelius.

 • Linksmoms, įdomioms...

  Naujiena. Siūlome smagių atributų smagioms nuotraukoms. Tegul šie atributai būna visiems prieinami per šventes. Tuomet kai tik bus noras papokštauti prieš kameras jie bus visada šalia.

 • Lenkų kalba Pirmajai...