Krikštynų dovanėlių pakavimui

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Krikštynų dovanėlių pakavimui

Krepšelis, maišelis, dėžutė - tai būdas originaliai, gražiai bei įdomiai pateikti dovanėlę, dovanėlę svečiams, kvietimus, gali būti puikus "vokas" pinigams... Organzos maišeliai yra kelių rūšių stačiakampiai, trikampiai, apvalūs. Siūlome ir lininių maišelių, dekoruotus dekupažo technika. Didelis pasirinkimas krepšelių: tai batukai, buteliukai, p...

Krepšelis, maišelis, dėžutė - tai būdas originaliai, gražiai bei įdomiai pateikti dovanėlę, dovanėlę svečiams, kvietimus, gali būti puikus "vokas" pinigams... Organzos maišeliai yra kelių rūšių stačiakampiai, trikampiai, apvalūs. Siūlome ir lininių maišelių, dekoruotus dekupažo technika. Didelis pasirinkimas krepšelių: tai batukai, buteliukai, pėdutės, arkliukai, įprastos formos maišeliai tik labai gražiai dekoruoti. Įdomiai galima pateikti krikštynų dovanėles popieriniame "torte" ar mini rankinėje.

Plačiau

Subkategorijos

  • Dėžučių tortai

    Popierinis dėžučių "tortas" - tai būdas originaliai, gražiai bei įdomiai pateikti dovanėlę, dovanėlę svečiams, kvietimus, gali būti puikus "vokas" pinigams... Į šias dėžutes tortų neįdėsite, jos skirtos tik smulkiems suvenyrams, saldainiams. Įsigyją dėžutes jas galite dekoruoti įvairiomis detalėmis, jų turime platų pasirinkimą skyrelyje "krikštynų dekoravimui". Taip pat dėžutės puikiai atstoja stalo korteles (prie svečios lėkštės padedate dėžutę užrašę svečio vardą ant "tortuko" šono, o viduje dovanėlė svečiui). Gražiai dekoruotas "tortuko" kąsnis gali atstoti ir "voką" dovanojant pinigėlius, gali būti puikus kvietimas į šventę ar skirtas žaidimams, palinkėjimams.

  • Dėžutės, krepšeliai,...

    Krepšelis, maišelis, dėžutė - tai būdas originaliai, gražiai bei įdomiai pateikti dovanėlę, dovanėlę svečiams, kvietimus, gali būti puikus "vokas" pinigams... Turime ir lininių maišelių dekoruotus dekupažo technika. Didelis pasirinkimas krepšelių: tai batukai, buteliukai, pėdutės, arkliukai, įprastos formos maišeliai tik labai gražiai dekoruoti. Įdomiai galima pateikti dovanėles popieriniame "torte" ar mini rankinėje.

  • Organzos maišeliai

    Organzos maišeliai yra kelių rūšių stačiakampiai, trikampiai, apvalūs.