DOVANOS SU NUOTRAUKA,TEKSTU

Atsiliepimai

Paskelbė Jolanta
Aciu Jums labai, uzsakyma gavau ir esu patenkin ...

18-03-2019

Peržiūrėti visus

DOVANOS SU NUOTRAUKA,TEKSTU

Personalizuotos dovanos arba foto dovanos šventėms, tai prekės pritaikytos pagal jūsų poreikius. Jei norite originaliai pasveikinti savo artimuosius, rinkites personaliozuotas prekes. Juk šventės kartojasi, dovanos taip pat būna panašios, o personalizuota dovana, visuomet bus su išliekamąją verte. Juk visada maloniau matyti, savo ar artimo žmoga...

Personalizuotos dovanos arba foto dovanos šventėms, tai prekės pritaikytos pagal jūsų poreikius. Jei norite originaliai pasveikinti savo artimuosius, rinkites personaliozuotas prekes. Juk šventės kartojasi, dovanos taip pat būna panašios, o personalizuota dovana, visuomet bus su išliekamąją verte. Juk visada maloniau matyti, savo ar artimo žmogaus veidą ar jūsų sukurtą užrašą ant puodelio, pagalvės, ženkliuko,taupyklės,prijuostės, šventinės juostos, dovanų juostelės, butelių etiketės, puodelio padėkliuko ar raktų pakabuko. Personalizuotos prekės taps pagrindiniu akcentu Jūsų šventėje. Visuomet prisiminsite, kaip buvo įdėtos papildomos jūsų pastangos nustebinti artimą žmogų jam svarbią dieną. Proginiai bei suvenyriniai ženkliukai, magnetukai, pakabukai su veidrodėliu, veidrodėliai su jūsų nuotrauka ar norimu tekstu, Jūsų pageidaujama kalba (lietuvių, rusų. lenkų, anglų ir kitos), dar labiau pagyvins jūsų šventę bei suteiks išskirtinumo. Foto dovanos yra originalios dovanėlės ar suvenyrai specialiai Jums ir Jūsų artimiesiems.

Personalizuotų prekių gamybos terminas 1-2 d.d. bei pristatymo terminas žiūrėti "Pristatymas ir apmokėjimas". Dėl tikslaus užsakymo termino teiraukitės. Ačiū už supratingumą.

Plačiau

Subkategorijos

 • Puodeliai su nuotrauka

  Puodeliai su nuotrauka, tai labai praktiška ir miela dovana sau ar artimam žmogui. Tinka dovanoti visoms progoms. Ant puodelio galima pavaizduoti užrašą, jūsų nuotrauką, ar kitą jums svarbų gyvenimo momentą. 

  Puodelis keramikinis. Spalva - balta. Aukštis - 95 mm. Skersmuo - 85 mm. Klasė A+.

  Nuotrauką, maketą, paveikslėlį, logotipą... galite prisegti užskymo metu (būtinai paspauskite išsaugoti kai įkelsite nuotrauką) arba padarę užsakymą galite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@krikstynosvestuves.lt (nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio). Kuo kokybiškesnę nuotrauką atsiųsite, tuo geriau ji atrodys.Nuotraukų nekoreaguojame, netaisome, neretušuojame..., tai ką atsiunčiate apsikerpame pagal maketą ir įkeliame. Spauda iš CMYK paletės. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtis, juolab jog nuotrauką perkeliama ne ant popieriaus, o ant keramikos.

  Rekomenduojame plauti rankomis. Gamybos terminas 1-2 d.d. 

 • Žaisliukai ant eglutės

  Kalėdinė eglutė, papuošta įvairiais gražiais žaisliukais, spindinti nuo kitokių šventinių dekoracijų, turbūt vienas iš gražiausių vaizdų namuose žiemos metu, kai laukiama šv.Kalėdų ir Naujųjų metų. Pats gražiausias žaisliukas koks tik gali būti, tai kalėdinis eglutės žaisliukas su jūsų šeimos nuotrauka, vaikų, artimųjų. Puoškite savo eglutes jūsų sukurtais žaisliukais, dovanokite juos savo artimiesiems.

 • Juostos su užrašais

  Juostos šventėms: apdovanojimams renginių metu, sporto varžyboms, kitoms nominacijoms, krikštynoms, vestuvėms,gimtadieniams, vestuvių ar gimtadienių jubiliejams su skaičiais, mergvakariams, bernvakariams, kūdikio sutiktuvėms, moksleivių išleistuvėms, darželinukų išleistuvėms, studentų išleistuvėms ar kitoms šventėms.
  Šventinės juostos, tai puikus, bet kokios šventės atributas ar tiesiog dovana. Šventines juostas siūlome naudoti ne tik tokių švenčių proga, kaip vestuvės, bet puikiai tinka pasipuošti mergvakariui, krikštynoms, moksleivių išleistuvėms, sporto ir kitų renginių apdovanojimui, įmonės vakarėlio metu darbuotojų apdovanojimams, gimtadieniui ar bet kokios progos jubiliejui. Šventinės juostos bus ne tik puikus šventinio vakaro akcentas, su jomis bus gražesnės šventės nuotraukos bei išliks ilgam kaip puikus prisiminimas.

  Juostos pagamintos iš satino. Satinas - tai tankus, blizgus, panašus į atlasą audinys gaminamas naudojant specialią technologiją išgaunant iš paprastos medvilnės tankų ir švelnų medvilninį pluoštą. Satiną galima lyginti, mažai glamžosi, greitai džiūsta, malonus prie kūno, gerai išlaiko formą.Tinka švelniam skalbimui, atsparus sausam valymui. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtis. 

  Ne lietuvių kalba tekstai gali būti atpausdinti tik 1 šriftu.

  Jei mūsų siūlomi variantai Jums netinka, su visais klausimais, norais ar pageidavimais visuomet prašau kreiptis el.p. info@krikstynosvestuves.lt

 • Pagalvėlės su nuotrauka

  Pagalvėlės su nuotrauka, tai labai praktiška ir miela dovana sau ar artimam žmogui. Tinka dovanoti visoms progoms. Ant pagalvėlės galima pavaizduoti užrašą, jūsų nuotrauką, ar kitą jums svarbų gyvenimo momentą. Pagalvėlės dekoratyvinės. Užvalkalo medžiaga mikropluošas, užpildas poliesteris. Mikropluoštas pagal kokybę ir savybęs nenusileidžia medvilniniam audiniui. 

  Nuotrauką, maketą, paveikslėlį, logotipą... galite prisegti užskymo metu (būtinai paspauskite išsaugoti kai įkelsite nuotrauką) arba padarę užsakymą galite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@krikstynosvestuves.lt (nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio). Kuo kokybiškesnę nuotrauką atsiųsite, tuo geriau ji atrodys.Nuotraukų nekoreaguojame, netaisome, neretušuojame..., tai ką atsiunčiate apsikerpame pagal maketą ir įkeliame. Spauda iš CMYK paletės. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtis, juolab jog nuotrauką perkeliama ne ant popieriaus, o ant tekstilės.

  Rekomenduojame plauti rankomis. Gamybos terminas 1-2 d.d. 

 • Dėlionė, puzzle su...

  Siūlome dėliones įvairių dydžių (A4,A5,A6...) ir įvairių detalių skaičiaus(6,24,80,88,120...). Dėlionės pagamintos iš lakuoto kartono. Dėlionės siunčiamos neišardytos, celofaniniame įpakavime. Dėlionėje dažniausiai vaizduojama savo ar artimųjų nuotraukos, įspūdžiai iš kelionių, švenčių akimirkų, gali būti užrašai. Taip pat dėlionėmis galite pasveikinti, pakviesti ( į šventę, pakviesti piršlius, kūmus...), pranešti (kad taps seneliais, tėveliu, teta, dėde...) pasipiršti, padėkoti, pasakyti, kad mylite... Dėlionė ir puiki reklama Jūsų įmonės.

  Nuotrauką, maketą, paveikslėlį, logotipą... galite prisegti užskymo metu (būtinai paspauskite išsaugoti kai įkelsite nuotrauką) arba padarę užsakymą galite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@krikstynosvestuves.lt (nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio). Kuo kokybiškesnę nuotrauką atsiųsite, tuo geriau ji atrodys.Nuotraukų nekoreaguojame, netaisome, neretušuojame..., tai ką atsiunčiate apsikerpame pagal maketą ir įkeliame. Spauda iš CMYK paletės. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtisGaminimo terminas iki 1-2 darbo dienos.  Dėlionės siunčiamos neišardytos, celofaniniame įpakavime.

 • Raktų pakabukas su foto

  Kaip gi be raktų. Kol durys dar neskaitmeninės ar kitaip inovacinės visi dar naudojame įprastus raktus. O jei yra raktai, tai reikia ir juos papuošti originaliu pakabuku, tik su jūsų ar jūsų artimo nuotrauka. Nebrangi ir originali dovanėlė įvairioms progoms.

 • Personalizuoti...
 • Taupyklė nuotrauka

  Taupyklė visuomet buvo ir bus geras dovanos pasirinkimas. Taupyklė primena mums, jog reikia taupyti ir kaip būna smagu, kai pritrūkus pinigėlių, jų mes randame mūsų taupyklėje. Todėl taupyklė yra ne tik praktiška, bet ir graži, bei nuolat mūsų naudojama. Dar taupyklė gražesnė ir originalesnė su mūsų nuotraukomis, užrašais, tai tik papuoš mūsų aplinką bei žiūrint ant taupyklės esančio nuotraukos, papildomai mums sukels tik malonius prisiminimus.

 • Prijuostės
 • Padėkliukai po puodeliu
 • Magnetukai su nuotrauka

  Nuotrauką, maketą, paveikslėlį, logotipą... galite prisegti užskymo metu (būtinai paspauskite išsaugoti kai įkelsite nuotrauką) arba padarę užsakymą galite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@krikstynosvestuves.lt (nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio). Kuo kokybiškesnę nuotrauką atsiųsite, tuo geriau ji atrodys.Nuotraukų nekoreaguojame, netaisome, neretušuojame..., tai ką atsiunčiate apsikerpame pagal maketą ir įkeliame. Spauda iš CMYK paletės. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtis.Gamybos terminas 1-2 d.d. 

  Magnetuko skersmuo 58 mm,
  forma - apvalus,
  korpusas iš plastiko ir metalo padengtu chromu,
  spaudos įdėklas,

 • Ženkliukai su nuotrauka

  Nuotrauką, maketą, paveikslėlį, logotipą... galite prisegti užskymo metu (būtinai paspauskite išsaugoti kai įkelsite nuotrauką) arba padarę užsakymą galite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@krikstynosvestuves.lt (nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio). Kuo kokybiškesnę nuotrauką atsiųsite, tuo geriau ji atrodys.Nuotraukų nekoreaguojame, netaisome, neretušuojame..., tai ką atsiunčiate apsikerpame pagal maketą ir įkeliame. Spauda iš CMYK paletės. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtis.Gamybos terminas 1-2 d.d. 

  Ženkliuko skersmuo 58 mm,
  forma - apvalus,
  korpusas iš plastiko ir metalo padengtu chromu,
  spaudos įdėklas,
  užsegimas metalinis, "žiogelio" tipo.

 • Suktukai "Fidget Spinner"

  Suktukai arba kitaip "spineriukai" turbūt paskutiniu metu pati populiariausia prekė tarp vaikų. Įvairių formų, spalvų, šviečiantys ir kitokie. O dabar jau galime pasiūlyti ir su jūsų vaiko nuotrauka. Galite būti tikri, kad vaikas savo kolekcijoje tokio suktuko tikrai neturės, tad bus patenkintas tokia miela dovana. Tad, jei ieškote dovanos vaikui, planuojate aplankyti krikšto vaikus, sūnėnus ar dukterėčias, suktukas su nuotrauka, tekstu, užrašu ar kokiu nors palinkėjimo tikrai bus tinkama dovana.

 • Žiebtuvėlis su nuotrauka
 • Pakabukai, veidrodėliai
 • Pieštukinės, piniginės
 • Seilinukai su nuotrauka
 • Spauda
 • Vėliavėlės, girliandos
 • Pirkinių krepšiai
 • Suvenyrai, aksesuarai