MERGVAKARIAI

Atsiliepimai

Paskelbė Jolanta
Aciu Jums labai, uzsakyma gavau ir esu patenkin ...

18-03-2019

Peržiūrėti visus

MERGVAKARIAI

Jaunosios draugės ruošia jai paskutinį vakarėlį - mergvakarį, kai ji dar nėra susituokusi. Juo simboliškai palydimas nerūpestingas gyvenimas ir ruošiamasi naujam gyvenimo etapui – šeimai. Į mergvakarį susirenka artimiausios jaunosios draugės, stengiamasi audringai atšvęsti paskutinįjį vakarėlį, kai dar jaunoji yra „laisva“.

Jaunosios draugės ruošia jai paskutinį vakarėlį - mergvakarį, kai ji dar nėra susituokusi. Juo simboliškai palydimas nerūpestingas gyvenimas ir ruošiamasi naujam gyvenimo etapui – šeimai. Į mergvakarį susirenka artimiausios jaunosios draugės, stengiamasi audringai atšvęsti paskutinįjį vakarėlį, kai dar jaunoji yra „laisva“.

Plačiau

Subkategorijos

 • Kolekcija mergvakariui
 • Dovanos mergvakariui

  Mergvakario proga dovanoti galima viską, kas susiję su mergvakario tematika. Juk tai linksma, šmaikščiai žavu, ir dažniausia tokių įvairių dovanėlių sau pačios niekada nenusipirktume. Ir tikrai nieko tokio, gauti įdomias dovanėlės uždarame draugų rate.Svarbiausia, kad mergvakario šventė būtu linskma, su pikantiškomis dovanomis ir užduotimis. Juk būtent tokie mergvakarių vakarėliai ir labiausia įsimenami. Tad, šėliokite, kvailiokite, visas laikas Jūsų! Svarbiausia, neperlenkti lazdos.

 • Šventinės juostos

  Šventinės juostos skirtos mergvakario šventei. Siūlome juostas su mūsų paruoštais užrašais, taip pat galite sugalvoti sau tinkamesnį užrašą, tekstą ant juostos. Juostą su jai skirtu užrašu galima dovanoti mergvakario kaltininkei, galima šventinėmis juostomis pasipuošti visoms šventės dalyvėms. Juk visiems patinka gauti apdovanojimą, tad mergvakario vakarėlis tinkamas tam metas, o ir nuotraukos bus tik nuostabesnės.

 • Žaidimai mergvakariui

  Spauda mergvakariui, tai specialios butelio etiketės, mergvakario priesaikos, žaidimai.

 • Ženkliukai mergvakariui

  Ženkliukai mergvakariui, tai gražus šventės atributas. Ženkliukais gali pasipuošti tik šventės kaltininkė ar visos šventės dalyvės. Ar gi ne gražu šventės metu pasipuošti vienodais ženkliukais mergvakario tematika su užrašais Pavojinga!Mergvakaris, Būsima nuotaka, Miss flirtas, Miss šypsena, Miss išdykėlė, Miss Nekaltoji, Miss Sexy,Miss Laputė ar su Jūsų pateikta nuotrauka. Šie ženkliukai liks kaip gražus prisiminimas apie mergvakario šventę. Ženkliukas mergvakariui taip pat puikiai tinka, kaip smulki dovanėlė. Jei jūsų draugė nuolat visus pradžiugina savo gražia šypsena, tai ženkliukas "Miss Šypsena" tikrai nudžiugins jūsų draugę.

 • Balionai mergvakariui

  Balionai mergvakariui rožinės, juodos spalvos. Taip pat šiame skyrelyje rasite daug įvairių spalvų bei dydžių balionų.

 • Keliaraiščiai

  Keliaraštis dažniausia dovanojamas per mergvakarį būsimai nuotakai. Jei tikrai žinote, jog jūsų draugė neturi, tai keliaraštis bus puiki dovana mergavakrio proga.

 • Vėliumai,skrybėlaitės...

  Vienas iš pagrindinių mergvakario aksesuarų, tai įvairūs galvos apdangalai: vėliumai, skrybėlaitės, lankeliai.

 • Pokštai mergvakariui

  Linksmai leisti laiką mergvakario metu, padės pokštai, šmaikštūs žaidimai bei tokia šauni specialiai mergvakarių vakarėliams skirta atributika, kaip meilės botagėliai, šmaikštūs ledukų rinkinukai, plunksnos erotiniams žaidimams, žindukai moterims, sumuštinių pagaliukai, servetėlės.

 • Kita atributika...

  Šioje subkategorijoje rasite prekių, kurias taip pat galima naudoti per mergvakarį, gimtadienį ar vakarėlį.

 • Linksmoms, įdomioms...

  Naujiena. Siūlome smagių atributų smagioms nuotraukoms. Tegul šie atributai būna visiems prieinami per šventes. Tuomet kai tik bus noras papokštauti prieš kameras jie bus visada šalia.