Dėlionė, puzzle su nuotrauka

Atsiliepimai

Paskelbė Modestas
"Puiki parduotuvė! Puikus aptarnavimas! Yp ...

23-10-2018

Peržiūrėti visus

Dėlionė, puzzle su nuotrauka

Siūlome dėliones įvairių dydžių (A4,A5,A6...) ir įvairių detalių skaičiaus(6,24,80,88,120...). Dėlionės pagamintos iš lakuoto kartono. Dėlionės siunčiamos neišardytos, celofaniniame įpakavime. Dėlionėje dažniausiai vaizduojama savo ar artimųjų nuotraukos, įspūdžiai iš kelionių, švenčių akimirkų, gali būti užrašai. Taip pat dėlionėmis galite pas...

Siūlome dėliones įvairių dydžių (A4,A5,A6...) ir įvairių detalių skaičiaus(6,24,80,88,120...). Dėlionės pagamintos iš lakuoto kartono. Dėlionės siunčiamos neišardytos, celofaniniame įpakavime. Dėlionėje dažniausiai vaizduojama savo ar artimųjų nuotraukos, įspūdžiai iš kelionių, švenčių akimirkų, gali būti užrašai. Taip pat dėlionėmis galite pasveikinti, pakviesti ( į šventę, pakviesti piršlius, kūmus...), pranešti (kad taps seneliais, tėveliu, teta, dėde...) pasipiršti, padėkoti, pasakyti, kad mylite... Dėlionė ir puiki reklama Jūsų įmonės.

Nuotrauką, maketą, paveikslėlį, logotipą... galite prisegti užskymo metu (būtinai paspauskite išsaugoti kai įkelsite nuotrauką) arba padarę užsakymą galite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@krikstynosvestuves.lt (nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio). Kuo kokybiškesnę nuotrauką atsiųsite, tuo geriau ji atrodys.Nuotraukų nekoreaguojame, netaisome, neretušuojame..., tai ką atsiunčiate apsikerpame pagal maketą ir įkeliame. Spauda iš CMYK paletės. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtisGaminimo terminas iki 1-2 darbo dienos.  Dėlionės siunčiamos neišardytos, celofaniniame įpakavime.

Plačiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų