Pagalvėlės su nuotrauka

Atsiliepimai

Paskelbė Jolanta
Aciu Jums labai, uzsakyma gavau ir esu patenkin ...

18-03-2019

Peržiūrėti visus

Pagalvėlės su nuotrauka

Pagalvėlės su nuotrauka, tai labai praktiška ir miela dovana sau ar artimam žmogui. Tinka dovanoti visoms progoms. Ant pagalvėlės galima pavaizduoti užrašą, jūsų nuotrauką, ar kitą jums svarbų gyvenimo momentą. Pagalvėlės dekoratyvinės. Užvalkalo medžiaga mikropluošas, užpildas poliesteris. Mikropluoštas pagal kokybę ir savybęs nenusileidžia me...

Pagalvėlės su nuotrauka, tai labai praktiška ir miela dovana sau ar artimam žmogui. Tinka dovanoti visoms progoms. Ant pagalvėlės galima pavaizduoti užrašą, jūsų nuotrauką, ar kitą jums svarbų gyvenimo momentą. Pagalvėlės dekoratyvinės. Užvalkalo medžiaga mikropluošas, užpildas poliesteris. Mikropluoštas pagal kokybę ir savybęs nenusileidžia medvilniniam audiniui. 

Nuotrauką, maketą, paveikslėlį, logotipą... galite prisegti užskymo metu (būtinai paspauskite išsaugoti kai įkelsite nuotrauką) arba padarę užsakymą galite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@krikstynosvestuves.lt (nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio). Kuo kokybiškesnę nuotrauką atsiųsite, tuo geriau ji atrodys.Nuotraukų nekoreaguojame, netaisome, neretušuojame..., tai ką atsiunčiate apsikerpame pagal maketą ir įkeliame. Spauda iš CMYK paletės. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtis, juolab jog nuotrauką perkeliama ne ant popieriaus, o ant tekstilės.

Rekomenduojame plauti rankomis. Gamybos terminas 1-2 d.d. 

Plačiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko