SEZONINĖS ŠVENTĖS

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Jolanta
Aciu Jums labai, uzsakyma gavau ir esu patenkin ...

18-03-2019

Peržiūrėti visus

SEZONINĖS ŠVENTĖS

Siūlome įsigyti dovanas bei atributiką sezoninių švenčių proga, tokių kaip Joninės, Tėvelio dienai, Mamytės dienai, Šv. Valentino dienai ir kitoms šventėms.

Subkategorijos

 • Valentino dovanos

  Valentino dienos proga siūlome rinktis iš mūsų sukurtų dovanų su įvairiais lietuviškais užrašais ar Jūsų nuotraukomis: pagalves, puodelius, prijuostes, pirkinių krepšius, kaklaraiščius, butelių atidarytuvus, raktų pakabukus, taupykles, puzzle, ženkliukus, balionus ir kitas dovanas. O kad nuotraukos nebūtų nuobodžios, siūlome įsigyti vis labiau populiarėjančias korteles ant pagaliuko su įvairiais ūsais, lūpomis ar akinukais. Originalios ir mielos dovanos Valentino dienos proga.

 • Šv. Velykos

  Siūlome įsigyti dovanas ir pasveikinti savo artimuosiuos šv. Velykų proga. Dovanos su šv.Velykų tematika. Galite rinktis pilnai paruoštas arba užsisakyti pagal Jūsų poreikius, tai yra su pageidaujamu tekstu, sveikinimu ar fotografija. 

 • Šv. Kalėdos

  Kalėdos, žiema, dovanos... Siūlome padovanoti savo artimiesiems kalėdinę dovanėlę su šv. Kalėdų, Naujųjų metų ir žiemos vaizdais bei sveikinimais. Taip pat siūlome kalėdines personalizuotas dovanas su jūsų nuotraukomis, logotipais at tekstais. Didelis pasirinkimas, kviečiame rinktis ir dovanoti.

  Šiltų ir jaukių švenčių !

 • Papuošimai Naujų metų...

  Siūlome dekoruoti Naujųjų metų šventės sutikimo vietą: vėliavėlės, girliandos, balionai, butelių etiketės ir daug kitų dekoracijų. Papuošimai Naujųjų metų proga. Gražių Naujųjų 2016 metų!

 • Helouvynas

  Helouvyno šventės pavadinimą pagal Valstybinės lietuvių kalbos komisiją galima vadinti
  lietuviškiau - Vaiduoklių šventė. Švenčiama spalio 31 d. Šventės metu vaikai, taip pat ir suaugę persirengia į šventinius kostiumus, išsipaišo veidus ir lanko dažniausia artimiausius kaimynus, prašydami ar sakydami "Pokštas ar saldainis". Pagrindinis šventės atributas daržovė - moliūgas. Todėl skyrelyje helouvynas pateikiama dovanėles bei atributiką su helouvynui skirtais užrašais bei vaizduojamu moliūgu. Su helouvynu visus, švęskime kartu!

 • Boso diena

  Boso diena, jau seniai pamėgta visų šventė. Darbuotojai sveikina savo tiesioginius vadovus, vadovai savo vadovus, vieni bosai, kitus bosus, vyrai savo "boses"ar žmonos savo "bosus". Kaip matyti grandinės principu, šventė yra plačios apimties. Belieka švęsti!

 • Joninės

  Joninės - visiems gerai žinoma šventė, švenčiama birželio 24 d. tiksliau iš 23 d. į 24 d. Sveikinami visi Jonai ir Janinos. Siūlome dovanos ir atributiką skirtą Joninių proga.

 • Mokykloms
 • Darželiams

  Jei ruošiatės išleistuvėms darželyje, kaip tik esate čia.
  Siūlome įteikti apdovanojimus bei mielas dovanėlės būsimiems pirmokėliams, už jų kruopštus darbelius ir praleistus metus darželyje. Tai nuolat jiems primins apie gerus laikus praleistus tarp darželio sienų, su mielomis ir rūpestingomis auklėtojomis. Būtinai prisiminkite ir pasveikinkite auklėtojas už jų nuolatinį rūpestį vaikučiais.

 • Mamytės dienai
 • Tėvelio dienai