VESTUVĖS

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Jolanta
Aciu Jums labai, uzsakyma gavau ir esu patenkin ...

18-03-2019

Peržiūrėti visus

VESTUVĖS

Vestuvės arba vedybos – ceremonija, iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia. Santuokos sakramentas — tai Dievo bei Bažnyčios liudytojų akivaizdoje vyro ir moters duota priesaikavisą gyvenimą vienas kitą mylėti, gerbti ir susilaukti vaikų bei juos ugdyti. Vestuvių tradicijos ir papročiai priklauso nuo kultūros, tautos, tikėjimo,...

Vestuvės arba vedybos – ceremonija, iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia. Santuokos sakramentas — tai Dievo bei Bažnyčios liudytojų akivaizdoje vyro ir moters duota priesaikavisą gyvenimą vienas kitą mylėti, gerbti ir susilaukti vaikų bei juos ugdyti. Vestuvių tradicijos ir papročiai priklauso nuo kultūros, tautos, tikėjimo, socialinio luomo. Senovės lietuvių pasaulėžiūroje vestuvės buvo vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo virsmų (greta gimimo ir mirties). Kad santuoka būtų laiminga, reikia labai daug pastangų iš abiejų sutuoktinių pusės, o svarbiausia, Dievo palaiminimas + žmogaus laisva valia = laiminga santuoka. Dekoravimo galimybes bei pavyzdžius rasite ČIA

Plačiau

Subkategorijos

 • Šventės vedėjams...

  Anksčiau vestuvėse svarbiausias buvo piršlys, nėra piršlio nėra ir vestuvių. Piršlys supiršdavo, tuomet jaunieji susituokdavo. Anksčiau buvo svarbiau kraitis, dabar tyri jaunų žmonių jausmai. Nuo piršlių dažnai priklauso vestuvių pokylio sėkmė. Piršliai vadovauja vestuvių pokyliui, sako kalbas, organizuoja šokius, žaidimus ir t. t.

  Dabar šventę vesti gali liudininkai, piršliai, draugai, tėvai, samdomi šventės vedėjai, muzikantai...

  Jaunieji, vedėjams skirkite didžiulį dėmesį, o vedėjai būtinai skirkite dėmesį šventės pasiruošimui.

 • Vestuvių spauda

  Vestuvių spauda, tai įvairūs žaidimai, diplomai, įsakymai, saldainių popierėliai, padėkos, vestuviniai pinigai, pasižadėjimai, butelių etiketės vestuvių proga. Visa ši vestuvinė spauda yra paruošta pilnam naudojimui, kuri pagyvins vestuvių šventę bei suteiks tradicinę prasmę per vestuves. Visiems svečiams bus ir linksma, ir smagu. 

 • Vestuvių ženkliukai

  Vestuvių ženkliukai skirti apdovanojimams (pirmai, antrai bei trečiai vietoms), pareigų paskirstymui, nominacijoms. Populiarūs vestuviniai ženkliukai, tai stalo komendantui, meilės ministrui, sveikatos ministrui ar medicinos seselei, gaisrininkui, miegaliui, alučio megėjui, šventės šeimininkei, krikšto tėveliams, tėveliams, seneliams...

 • Vestuvių butelių etikėtės

  Vestuvinės etiketės buteliams suteiks šventėms originalumo, linksmumo, taip pat puoš šventinius stalus. Vestuvinės etiketės tiks įvairių gėrimų buteliams dekoruoti. Turime gražių bei linksmų etikečių, kurios privers nusišypsoti Jūsų svečius.

 • Vestuvinės juostos

  Vis labiau populiarėjančios ir tradicines austas juostas keičiančios satino juostos. Juosta baltos spalvos, užrašai auksinės ar sidabrinės spalvos. Siūlome vestuvinės juostas su įvairiais užrašais, piršliui melagiui, vestuvių proga ar jūsų sugalvotais.

 • Vestuviniams žiedams

  Prieš užmaunant viens kitam ant dešinės rankos piršto vestuvinius žiedus, jie turi savo iškilmingą būvimo, laukimo vietą. Tam geriausia tinka įvairios vestuviniams žiedams skirtos pagalvėlės, elegantiškos dėžutės, metalinės ar porcelianinės lėkštutės.

 • Svečių knygos ir...

  Paprašykite savo svečių, kad vestuvių svečių knygoje užrašytų palinkėjimus, sveikinimus, mintis,idėjas ar vestuvėse patirtas emocijas. Jūs ilgus metus turėsite prisiminimus apie Jūsų nuostabią santuokos šventę bei visus jos dalyvius. Tad jei jau rūpinatės svečių knyga, prisiminkite, kad reikalingas tai progai skirtas specialus rašiklis. Jei jau graži svečių knyga, tai ir rašiklis turi būti gražus.

 • Vestuvių stalo kortelės

  Siūlome įvairias vestuvių stalo korteles. Vienkartinio ar daugkartinio naudojimo, dekoruotas, stalo numerių etiketes.

 • Muilo burbulai

  Muilo burbulai ne tik papuoš kiekvieną šventę, bet bus ir puiki pramoga. Muilo burbulus galima pastatyti ant stalo prie svečio lėkštės, naudoti šokių metu ar padovanoti svečiams kaip atsiminimą apie Jūsų šventę.

 • Vestuvių dekoravimui

  Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, kūdikio gimimas, gimtadienių jubiliejai, vestuvių jubiliejai.. yra ypatingos ir svarbiausios šventės, todėl ir pasiruošti joms reikia ypatingai. Šioje kategorijoje rasite balionų, girliandų, žvakidžių, žvakių, stalo konfeti, šaunamas konfeti, įvairių dėžučių ir maišelių, butelių etikėčių... Taip pat įvairių dekoravimo detalių, kuriomis galėsite dekoruoti savo sukurtus atvirukus, kvietimus, stalo korteles, svečių dovanėles, dovanas, puokšteles, dėžutes, maišelius...Dekoravimo galimybes bei pavyzdžius rasite ČIA

 • Šaunamos konfeti...

  Šaunamos konfeti patrankos pasitiks bei pasveikins šūviais ir gražiu "lietumi" iš drugelių, iš žiedlapių, popierinių pinigų ar tiesiog popierinių juostelių.

 • Vestuvių šeimos...

  Židinio ugnis simbolizuoja šilumą, jaukumą ir šviesą. Šeima - tai lyg židinys, prie kurio sugrįžtama kasdien atgauti fizinių ir dvasinių jėgų. Šeimoje auga vaikai ir šildosi šio židinio šilumoje. Vestuvių dieną jaunųjų tėveliai perduoda iš savo šeimų aukuro ugnies kibirkštėlę ir uždega savo vaikų šeimos židinį, taip juos palaimindami.

 • Švilpukai vestuvėms

  Švilpukai vestuvėms, tai neįprasti švilpukai stalo komendantams ar kitiems svarbiems šventės dalyviams, kurie atlieka tam tikrą pareigą.

 • Padėkos tėveliams
 • Visų tipų žibintai

  Dangaus žibintai visoms šventėms suteikia papildomų nuostabių akimirkų. Tai įsimintinas šventės dalyviams laikas kartu, kuomet reikia komandinio darbo, norint paleisti žibintą aukštai į dangų. Rekomenduojama vieną dangaus žibintą įsigyti 2-3 šventėms dalyviams. Dangaus žibintai pagaminti iš biologiškų medžiagų ir yra "draugiški" aplinkai. Vandens žibintai taip pat pagaminti iš aplinkai nekenksmingų, savaime suyrančių medžiagų. Degančios žvakutės spalvotose gėlėse tamsoje atrodys nuostabiai. Vandens žibintai papuoš vandens telkinius: baseinus, tvenkinius, ežerus, upelius. Taip pat jais galima puošti takelius, laiptus. Tamsoje degančios žvakutės sukurs jaukią atmosferą. Taip pat ant vandens žibintų žiedų galimą užrašyti svajonę ar norą ir paleisti pasroviui. Popieriniai šviestuvai žvakėms pagaminti iš nedegaus balto popieriaus. Šviestuvai skirti puošti šventės vietą: takelius, laiptus, balkonus. Tamsoje šviečiantys šviestuvai suteikia jaukumo, ramumo, grožio. Taip pat apšviečia takelius.

 • Lipdukai batams

  Lipdukai klijuojami ant batų pado per vestuves. Linksmi užrašai tikrai praskaidrins kiekvieno nuotaiką, ypač jei lipdukai bus užklijuoti slapčia. 

 • Vestuvių aksesuarai

  Vestuvių aksesuarai, tai įvairūs galvos apdangalai, lankeliai, rankinės - jaunajai, pamergėms, piršlienei, viešniai.

 • Vestuvių dėžės...

  Būtinai pagalvokite ir įsigykite vestuvinę saugojimo dėžę pinigams, juk tai pirmasis jūsų surinktas šeimos biudžetas. Gražios, dekoruotos dėžės skirtos svečių dovanoms (vokeliams su pinigais), sveikinimams bei palinkėjimams priimti. Šios nuostabios, vestuvinės dėžutės, tai lyg jūsų vestuvinė pašto dėžutė, tik originali ir elegantiška. Tai nuostabus vestuvių šventės atributas, kuris labai gražiai atrodys vestuvinėse nuotraukose bei puoš jūsų šventės aplinką. Taip pat labai svarbus momentas, jog po šventės ištuštinus dėžutę, kuo puikiausiai ją galėsite panaudoti saugoti įvairiems vestuvių šventės "prisiminimams". Gražu, praktiška ir dar sutaupysite.

 • Papuošimai ir...

  Turbūt neįsivaizduojamos vestuvės be jaunųjų transporto priemonės. Tai dažniausia būna vyrų sprendimas. Kai transportas išrinktas, reikalingas moteriškas prisilietimas. Ar tai arkliukas su vežimu, oro balionas, traukinys, lėktuvas, automobilis, visoms šioms vestuvių transporto priemonės tinka nuostabios dekoracijos ir papuošimai. Tai įvairūs vestuviniai numeriai, "baneriai" užrašai, skardinės, dekoratyvinės gėlytės, vainikėliai,kaspinai ar juostos su Jūsų sugalvotais užrašais.

 • Vestuvių dovanėlės...

  Gražu,kai jaunieji pasirūpina atminimo vestuvinėmis dovanėlėmis savo palydovų būriui ir svečiams. Vyriausiajai pamergei nuotaka gali padovanoti šiek tiek vertingesnę dovaną, nei kitoms pamergėms, taip pat atitinkamai gali pasielgti ir jaunikis - vyriausiajam pabroliui. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo vestuvių šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras.

 • Linksmoms, įdomioms...

  Siūlome smagių atributų smagioms vestuvių nuotraukoms. Tegul šie atributai būna visiems prieinami per šventes. Tuomet kai tik bus noras papokštauti prieš kameras jie bus visada šalia.

 • Kitokie "vokeliai"...

  Jei nusprendėte vestuvių proga padovanoti pinigų, siūlome juos įpakuoti ne į standartinius vokelius, o į elegantiškas dėžutes.

 • Vestuvėms rusų kalba
 • Vestuvėms lenkų kalba
 • Taurės vestuvėms

  Taurės vestuvėms labai svarbus atributas vestuvių metu. Juk jaunieji, tik ką susituokę, aistringai gurkšnos šampaną klausydami jiems skirtų tostų ir įvairių palinkėjimų. Siūlome elegantiškas, prabangias, dekoruotas širdelėmis, drugeliais, dengtu sidabru ar plastikines vestuvėms skirtas taures, kurias galėsite naudoti gamtoje. Jei jums patinka dekoruotos taurės, siūlome prabangų rinkinį vestuvėms: taurės, svečiu knyga, rašiklis,peilį su mentele tortui. Taurelės jauniesiems taip pat būtina turėti šią ypatingą dieną, pasitikti su druska ir "vandeniu" bei mėgautis gėrimais už savo laimę.

 • Vestuvių dovanos

  Vestuvių dovanos, šiai šventei skirtos dovanos arba įvairūs smulkūs suvenyrai vestuvių proga, kuriuos galite pridėti prie pagrindinės vestuvių dovanos ar pinigų vokelio. Žinoma,pinigų, kaip ir meilės, niekuomet nebus per daug, bet labai greitai pasimiršta kas tuos pinigus dovanojo. Visada prisimename, kai matome dovanotus daiktus, tai yra vestuvių dovanas. Svarbiausia, kad dovana iš širdies, o ne jos materiali vertė.