VESTUVĖS

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

VESTUVĖS

Vestuvės arba vedybos – ceremonija, iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia. Santuokos sakramentas — tai Dievo bei Bažnyčios liudytojų akivaizdoje vyro ir moters duota priesaikavisą gyvenimą vienas kitą mylėti, gerbti ir susilaukti vaikų bei juos ugdyti. Vestuvių tradicijos ir papročiai priklauso nuo kultūros, tautos, tikėjimo,...

Vestuvės arba vedybos – ceremonija, iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia. Santuokos sakramentas — tai Dievo bei Bažnyčios liudytojų akivaizdoje vyro ir moters duota priesaikavisą gyvenimą vienas kitą mylėti, gerbti ir susilaukti vaikų bei juos ugdyti. Vestuvių tradicijos ir papročiai priklauso nuo kultūros, tautos, tikėjimo, socialinio luomo. Senovės lietuvių pasaulėžiūroje vestuvės buvo vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo virsmų (greta gimimo ir mirties). Kad santuoka būtų laiminga, reikia labai daug pastangų iš abiejų sutuoktinių pusės, o svarbiausia, Dievo palaiminimas + žmogaus laisva valia = laiminga santuoka. Dekoravimo galimybes bei pavyzdžius rasite ČIA

Plačiau

Subkategorijos

 • Vestuvių spauda

  Vestuvių spauda, tai įvairūs žaidimai, diplomai, įsakymai, saldainių popierėliai, padėkos, vestuviniai pinigai, pasižadėjimai, butelių etiketės vestuvių proga. Visa ši vestuvinė spauda yra paruošta pilnam naudojimui, kuri pagyvins vestuvių šventę bei suteiks tradicinę prasmę per vestuves. Visiems svečiams bus ir linksma, ir smagu. 

 • Vestuvių ženkliukai

  Vestuvių ženkliukai skirti apdovanojimams (pirmai, antrai bei trečiai vietoms), pareigų paskirstymui, nominacijoms. Populiarūs vestuviniai ženkliukai, tai stalo komendantui, meilės ministrui, sveikatos ministrui ar medicinos seselei, gaisrininkui, miegaliui, alučio megėjui, šventės šeimininkei, krikšto tėveliams, tėveliams, seneliams...

 • Vestuvių butelių etikėtės

  Vestuvinės etiketės buteliams suteiks šventėms originalumo, linksmumo, taip pat puoš šventinius stalus. Vestuvinės etiketės tiks įvairių gėrimų buteliams dekoruoti. Turime gražių bei linksmų etikečių, kurios privers nusišypsoti Jūsų svečius.

 • Vestuvinės juostos

  Vis labiau populiarėjančios ir tradicines austas juostas keičiančios satino juostos. Juosta baltos spalvos, užrašai auksinės ar sidabrinės spalvos. Siūlome vestuvinės juostas su įvairiais užrašais, piršliui melagiui, vestuvių proga ar jūsų sugalvotais.

 • Vestuviniams žiedams

  Prieš užmaunant viens kitam ant dešinės rankos piršto vestuvinius žiedus, jie turi savo iškilmingą būvimo, laukimo vietą. Tam geriausia tinka įvairios vestuviniams žiedams skirtos pagalvėlės, elegantiškos dėžutės, metalinės ar porcelianinės lėkštutės.

 • Svečių knygos ir...

  Paprašykite savo svečių, kad vestuvių svečių knygoje užrašytų palinkėjimus, sveikinimus, mintis,idėjas ar vestuvėse patirtas emocijas. Jūs ilgus metus turėsite prisiminimus apie Jūsų nuostabią santuokos šventę bei visus jos dalyvius. Tad jei jau rūpinatės svečių knyga, prisiminkite, kad reikalingas tai progai skirtas specialus rašiklis. Jei jau graži svečių knyga, tai ir rašiklis turi būti gražus.

 • Vestuvių stalo kortelės

  Siūlome įvairias vestuvių stalo korteles. Vienkartinio ar daugkartinio naudojimo, dekoruotas, stalo numerių etiketes.

 • Muilo burbulai

  Muilo burbulai ne tik papuoš kiekvieną šventę, bet bus ir puiki pramoga. Muilo burbulus galima pastatyti ant stalo prie svečio lėkštės, naudoti šokių metu ar padovanoti svečiams kaip atsiminimą apie Jūsų šventę.

 • Vestuvių dekoravimui

  Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, kūdikio gimimas, gimtadienių jubiliejai, vestuvių jubiliejai.. yra ypatingos ir svarbiausios šventės, todėl ir pasiruošti joms reikia ypatingai. Šioje kategorijoje rasite balionų, girliandų, žvakidžių, žvakių, stalo konfeti, šaunamas konfeti, įvairių dėžučių ir maišelių, butelių etikėčių... Taip pat įvairių dekoravimo detalių, kuriomis galėsite dekoruoti savo sukurtus atvirukus, kvietimus, stalo korteles, svečių dovanėles, dovanas, puokšteles, dėžutes, maišelius...Dekoravimo galimybes bei pavyzdžius rasite ČIA

 • Lipdukai batams

  Lipdukai klijuojami ant batų pado per vestuves. Linksmi užrašai tikrai praskaidrins kiekvieno nuotaiką, ypač jei lipdukai bus užklijuoti slapčia. 

 • Papuošimai ir...

  Turbūt neįsivaizduojamos vestuvės be jaunųjų transporto priemonės. Tai dažniausia būna vyrų sprendimas. Kai transportas išrinktas, reikalingas moteriškas prisilietimas. Ar tai arkliukas su vežimu, oro balionas, traukinys, lėktuvas, automobilis, visoms šioms vestuvių transporto priemonės tinka nuostabios dekoracijos ir papuošimai. Tai įvairūs vestuviniai numeriai, "baneriai" užrašai, skardinės, dekoratyvinės gėlytės, vainikėliai,kaspinai ar juostos su Jūsų sugalvotais užrašais.

 • Vestuvių dovanėlės...

  Gražu,kai jaunieji pasirūpina atminimo vestuvinėmis dovanėlėmis savo palydovų būriui ir svečiams. Vyriausiajai pamergei nuotaka gali padovanoti šiek tiek vertingesnę dovaną, nei kitoms pamergėms, taip pat atitinkamai gali pasielgti ir jaunikis - vyriausiajam pabroliui. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo vestuvių šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras.

 • Linksmoms, įdomioms...

  Siūlome smagių atributų smagioms vestuvių nuotraukoms. Tegul šie atributai būna visiems prieinami per šventes. Tuomet kai tik bus noras papokštauti prieš kameras jie bus visada šalia.

 • Vestuvėms rusų kalba
 • Vestuvėms lenkų kalba
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko