KRIKŠTYNOS

Specialūs pasiūlymai

 • Liudijimas
  Liudijimas

  Vestuvių liudijimas spauda iš abiejų...

  0,81€ -30% 1,15€

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

KRIKŠTYNOS

Krikštynos - tai šventė, pokylis pakrikštijus vaikelį. Krikštynų šventėje dažniausiai dalyvauja giminės, draugai ar geri kaimynai. Krikštynų šventė tuti būti graži ir linksma, nes esą nuo to priklauso kūdikio būsimas gyvenimas. Todėl yra atliekamos krikštynų įvairios apeigos, žaidžiami žaidimai, dainuojamos dainos, mat tikėtina kad visa tai pad...

Krikštynos - tai šventė, pokylis pakrikštijus vaikelį. Krikštynų šventėje dažniausiai dalyvauja giminės, draugai ar geri kaimynai. Krikštynų šventė tuti būti graži ir linksma, nes esą nuo to priklauso kūdikio būsimas gyvenimas. Todėl yra atliekamos krikštynų įvairios apeigos, žaidžiami žaidimai, dainuojamos dainos, mat tikėtina kad visa tai padės kūdikiui sėkmingai gyventi. Krikštas — tai viso krikščioniškojo gyvenimo pagrindas, gyvenimo su Jėzumi Kristumi pradžia, blogio ir nuodėmės išsižadėjimas, vartai į Bažnyčios bendruomenę, durys į Dievo karalystę, kurioje visi susitiksime kaip vienos mylinčios šeimos nariai.

Plačiau

Subkategorijos

 • Krikštynų dovanos vaikams

  Tradicinės krikštynų dovanos (sidabrinis šaukštelis, kryželis, pakabukas). Savo asortimente turime sidabruotų rėmelių, sidabruotų čiulptukų, sidabruotų dėžučių pirmam dantukui ir pirmai sruogelei, sidabruotų įrankių, sidabruotų šukų, sidabruotų rinkinukų. Visose dovanose galima iš graviruoti vaikelio duomenis: vardą, antrą vardą, gimimo datą, svorį, ūgį. Turime pasiūlyti ir pigesnių atminimo dovanėlių-suvenyrų

 • Krikštynų žvakės

  Krikšto (krikštynų) žvakė yra vienas svarbiausių simbolių krikšto ceremonijos metu. Ji simbolizuoja amžinąją šviesą, kuri žmogui nušviečia kelią, parodo teisingą kryptį per gyvenimo sutemas ir ruošiantis amžinybės kelionei.

 • Krikštynų žvakės...

  Rekomenduojame prie krikštynų žvakės įsigyti papuošimą, žvakė atrodys puošniau ir bus saugiau laikyti.

 • Krikštynų atributika

  Krikštynų atributika - tai labai svarbi krikštynų šventės dalis. Nusprendėte krikštyti vaikelį ir surengti jam gražią krikštynų šventę. Norite kad, krikštynos nebūtų kaip vien tik baliukas. Norite, kad tai būtų išties įsimintina ir graži šventė. Todėl pasiruošti ypatingai krikštynų šventei reikėtų skirti nemažai laiko. Jei neturite laiko ar patys negalite suorganizuoti šventės, padėsime mes. Savo internetinėje krautuvėlėje pateikiame visą reikalingą krikštynų šventei atributiką, o trumpą planelį-scenarijų rasite straipsniuose "Krikštynų šventės planas".

 • Krikštynų svečių...

  Paprašykite savo svečių, kad svečių knygoje užrašytų savo palinkėjimus, sveikinimus, mintis. O Jūs ilgus metus turėsite prisiminimus apie Jūsų nuostabią šventę.

 • Krikštynų dovanėlės...

  Gražu,kai tėveliai pasirūpina atminimo krikštynų dovanėlėmis savo svečiams. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo krikštynų šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras. Tai ne vien tik padėka, bet ir prisiminimai apie jūsų krikštynų šventę.

 • Teminės krikštynos
 • Krikštynų dekoravimui

  Krikštynos, vestuvės, gimtadieniai, kūdikio gimimas, gimtadienių jubiliejai, vestuvių jubiliejai.. yra ypatingos ir svarbiausios šventės, todėl ir pasiruošti joms reikia ypatingai. Šioje kategorijoje rasite balionų, girliandų, žvakidžių, žvakių, stalo konfeti, šaunamas konfeti, įvairių dėžučių ir maišelių, butelių etikėčių... Taip pat rasite įvairių dekoravimo detalių, kuriomis galėsite dekoruoti savo sukurtus atvirukus, kvietimus, stalo korteles, svečių dovanėles, dovanas, puokšteles, dėžutes, maišelius... Tegul jūsų šventės vieta atrodo originaliai. Dekoravimo idėjos ir pavyzdžiai SPAUSTI ČIA.

 • Aksesuarai, skraistės...

  Krikštynoms reikalingi aksesuarai: skraistės, kojinaitės, seilinukai, puošnios kelnaitės, galvos papuošimai, apyrankės...

 • Kaspinėliai krikštynų...

  Kaspinėlis segamas kaip skiriamasis ženklas krikštynų dalyviams šventės pradžioje. Šioje kategorijoje rasite jau paruoštų kaspinėlių, bet visada galite pasigaminti ir patys Jums tinkamų. Skyrelyje "dekoravimui" rasite įvairių detalių gamybai.

 • Linksmoms, įdomioms...

  Naujiena. Siūlome smagių atributų smagioms nuotraukoms. Tegul šie atributai būna visiems prieinami per šventes. Tuomet kai tik bus noras papokštauti prieš kameras jie bus visada šalia.

 • Šventinės juostos
 • Krikštynoms rusų kalba
 • Krikštynoms lenkų kalba