KRIKŠTYNOS

Atsiliepimai

Paskelbė Jolanta
Aciu Jums labai, uzsakyma gavau ir esu patenkin ...

18-03-2019

Peržiūrėti visus

KRIKŠTYNOS

Krikštynos - tai šventė, pokylis pakrikštijus vaikelį. Krikštynų šventėje dažniausiai dalyvauja giminės, draugai ar geri kaimynai. Krikštynų šventė tuti būti graži ir linksma, nes esą nuo to priklauso kūdikio būsimas gyvenimas. Todėl yra atliekamos krikštynų įvairios apeigos, žaidžiami žaidimai, dainuojamos dainos, mat tikėtina kad visa tai pad...

Krikštynos - tai šventė, pokylis pakrikštijus vaikelį. Krikštynų šventėje dažniausiai dalyvauja giminės, draugai ar geri kaimynai. Krikštynų šventė tuti būti graži ir linksma, nes esą nuo to priklauso kūdikio būsimas gyvenimas. Todėl yra atliekamos krikštynų įvairios apeigos, žaidžiami žaidimai, dainuojamos dainos, mat tikėtina kad visa tai padės kūdikiui sėkmingai gyventi. Krikštas — tai viso krikščioniškojo gyvenimo pagrindas, gyvenimo su Jėzumi Kristumi pradžia, blogio ir nuodėmės išsižadėjimas, vartai į Bažnyčios bendruomenę, durys į Dievo karalystę, kurioje visi susitiksime kaip vienos mylinčios šeimos nariai.

Plačiau

Subkategorijos

 • Krikštynų dovanos vaikams

  Tradicinės krikštynų dovanos (sidabrinis šaukštelis, kryželis, pakabukas). Savo asortimente turime sidabruotų rėmelių, sidabruotų čiulptukų, sidabruotų dėžučių pirmam dantukui ir pirmai sruogelei, sidabruotų įrankių, sidabruotų šukų, sidabruotų rinkinukų. Visose dovanose galima iš graviruoti vaikelio duomenis: vardą, antrą vardą, gimimo datą, svorį, ūgį. Turime pasiūlyti ir pigesnių atminimo dovanėlių-suvenyrų

 • Krikštynų žvakės

  Krikšto (krikštynų) žvakė yra vienas svarbiausių simbolių krikšto ceremonijos metu. Ji simbolizuoja amžinąją šviesą, kuri žmogui nušviečia kelią, parodo teisingą kryptį per gyvenimo sutemas ir ruošiantis amžinybės kelionei.

 • Krikštynų žvakės...

  Rekomenduojame prie krikštynų žvakės įsigyti papuošimą, žvakė atrodys puošniau ir bus saugiau laikyti.

 • Krikštynų atributika

  Krikštynų atributika - tai labai svarbi krikštynų šventės dalis. Nusprendėte krikštyti vaikelį ir surengti jam gražią krikštynų šventę. Norite kad, krikštynos nebūtų kaip vien tik baliukas. Norite, kad tai būtų išties įsimintina ir graži šventė. Todėl pasiruošti ypatingai krikštynų šventei reikėtų skirti nemažai laiko. Jei neturite laiko ar patys negalite suorganizuoti šventės, padėsime mes. Savo internetinėje krautuvėlėje pateikiame visą reikalingą krikštynų šventei atributiką, o trumpą planelį-scenarijų rasite straipsniuose "Krikštynų šventės planas".

 • Krikštynų svečių...

  Paprašykite savo svečių, kad svečių knygoje užrašytų savo palinkėjimus, sveikinimus, mintis. O Jūs ilgus metus turėsite prisiminimus apie Jūsų nuostabią šventę.

 • Dovanos kitiems...

  Krikštynų metu įteikiamos dovanos seneliams, tėveliams, krikšto tėveliams. Populiarios dovanos: Seneliams populiaru dovanoti taupykles, kad taupytų anūkėliui ar anūkėliai: namui, automobiliui, mokslams, vestuvėms... Puodeliai su užrašu. Senelėms - prijuostės, dekoratyvinis šaukštas, mentelė skaniam maistui gaminti, puodeliai su užrašu. Krikšto tėveliams ir tėveliams - nuotraukų rėmelis su krikštuko nuotrauka, puodeliai su užrašu. Gali būti ir smulkūs suvenyrai: angeliukas, žvakutė (batukas, vežimukas, buteliukas), čiulptukas...

 • Krikštynų dovanėlės...

  Gražu,kai tėveliai pasirūpina atminimo krikštynų dovanėlėmis savo svečiams. Šiais laikais jau nebemadinga, negražu išvykstant svečiams, atsidėkojant, kad dalyvavo krikštynų šventėje, "prikrauti" baltos mišrainės, likusio torto gabaliukų ar įpilti vyno :) Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę. Tai galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras. Tai ne vien tik padėka, bet ir prisiminimai apie jūsų krikštynų šventę.

 • Saugojimo dėžutės,...

  Puošni dėžė saugojimui mažylio daikteliams, gali būti krikštadėžė arba tiesiog puiki dėžė įdėti krikštynų dovanai. Krikštynų šventės metu į krikštadėžę krikšto tėveliai įdeda baltą rūbą (skraistė), žvakę ir maišelius su kruopomis, cukrumi, muiliuku ir pinigėliais. Taip pat angelą sargą ir pilna dėžutė įteikiama vaiko tėvams.

 • Teminės krikštynos
 • Krikštynų dekoravimui

  Krikštynos, vestuvės, gimtadieniai, kūdikio gimimas, gimtadienių jubiliejai, vestuvių jubiliejai.. yra ypatingos ir svarbiausios šventės, todėl ir pasiruošti joms reikia ypatingai. Šioje kategorijoje rasite balionų, girliandų, žvakidžių, žvakių, stalo konfeti, šaunamas konfeti, įvairių dėžučių ir maišelių, butelių etikėčių... Taip pat rasite įvairių dekoravimo detalių, kuriomis galėsite dekoruoti savo sukurtus atvirukus, kvietimus, stalo korteles, svečių dovanėles, dovanas, puokšteles, dėžutes, maišelius... Tegul jūsų šventės vieta atrodo originaliai. Dekoravimo idėjos ir pavyzdžiai SPAUSTI ČIA.

 • Krikštynų židiniai -...

  Židinio ugnis simbolizuoja šilumą, jaukumą ir šviesą. Krikštynų dieną tėveliai su krikšto žvakele nuo savo šeimos židinio, kurį įžiebė per vestuves, į žiebia krikšto židinį, taip palaimindami savo vaikelį.

 • Angeliukai

  Angelas simbolizuoja tyrumą, meilę, gerumą. Tikima, kad kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą, kuris jį lydi visą gyvenimą.

 • Aksesuarai, skraistės...

  Krikštynoms reikalingi aksesuarai: skraistės, kojinaitės, seilinukai, puošnios kelnaitės, galvos papuošimai, apyrankės...

 • Kaspinėliai krikštynų...

  Kaspinėlis segamas kaip skiriamasis ženklas krikštynų dalyviams šventės pradžioje. Šioje kategorijoje rasite jau paruoštų kaspinėlių, bet visada galite pasigaminti ir patys Jums tinkamų. Skyrelyje "dekoravimui" rasite įvairių detalių gamybai.

 • Visų tipų žibintai

  Dangaus žibintai visoms šventėms suteikia papildomų nuostabių akimirkų. Tai įsimintinas šventės dalyviams laikas kartu, kuomet reikia komandinio darbo, norint paleisti žibintą aukštai į dangų. Rekomenduojama vieną dangaus žibintą įsigyti 2-3 šventėms dalyviams. Dangaus žibintai pagaminti iš biologiškų medžiagų ir yra "draugiški" aplinkai. Vandens žibintai taip pat pagaminti iš aplinkai nekenksmingų, savaime suyrančių medžiagų. Degančios žvakutės spalvotose gėlėse tamsoje atrodys nuostabiai. Vandens žibintai papuoš vandens telkinius: baseinus, tvenkinius, ežerus, upelius. Taip pat jais galima puošti takelius, laiptus. Tamsoje degančios žvakutės sukurs jaukią atmosferą. Taip pat ant vandens žibintų žiedų galimą užrašyti svajonę ar norą ir paleisti pasroviui. Popieriniai šviestuvai žvakėms pagaminti iš nedegaus balto popieriaus. Šviestuvai skirti puošti šventės vietą: takelius, laiptus, balkonus. Tamsoje šviečiantys šviestuvai suteikia jaukumo, ramumo, grožio. Taip pat apšviečia takelius.

 • Linksmoms, įdomioms...

  Naujiena. Siūlome smagių atributų smagioms nuotraukoms. Tegul šie atributai būna visiems prieinami per šventes. Tuomet kai tik bus noras papokštauti prieš kameras jie bus visada šalia.

 • Šventinės juostos
 • Krikštynoms rusų kalba
 • Krikštynoms lenkų kalba