Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Žydrūnė
Platus asortimentas, aukštos kokybės prekės, gr ...

31-01-2018

Peržiūrėti visus atsiliepimus

Žaisliukai ant eglutės Yra 2 prekių.

Kalėdinė eglutė, papuošta įvairiais gražiais žaisliukais, spindinti nuo kitokių šventinių dekoracijų, turbūt vienas iš gražiausių vaizdų namuose žiemos metu, kai laukiama šv.Kalėdų ir Naujųjų metų. Pats gražiausias žaisliukas koks tik gali būti, tai kalėdinis eglutės žaisliukas su jūsų šeimos nuotrauka, vaikų, artimųjų. Puoškite savo eglutes jūsų sukurtais žaisliukais, dovanokite juos savo artimiesiems.

 • Žaisliukas su jūsų nuotrauka, spalva pasirinktinai
  Išparduota
  Žaisliukas su jūsų nuotrauka, spalva pasirinktinai

  Žaisliukas su jūsų nuotrauka. Nuotrauką/maketą/logotipą galite įkelti užsakymo metu arba siųskite el. paštu info@krikštynosvestuves.lt. , būtinai parašykite užsakymo numerį. Nuotraukos dydis 35 mm skersmens. Burbulo dydis  Ø60. Burbulo spalva pasirenkama: raudona, sidabrinė, rožinė, melsva.

  Žaisliukas su jūsų nuotrauka. Nuotrauką/maketą/logotipą galite įkelti užsakymo metu...

  Žaisliukas su jūsų nuotrauka. Nuotrauką/maketą/logotipą galite įkelti užsakymo metu arba siųskite el. paštu info@krikštynosvestuves.lt. , būtinai parašykite užsakymo numerį....

  4,99€
  Smulkiau
 • Išparduota
  Žaisliukas su jūsų tekstu, spalva pasirinktinai

  Žaisliukas su jūsųtekstu. Tekstą įrašykite žemiau esančioje eilutėje ir paspauskite išsaugoti. Tekstas bus talpinamas į 30 mm skersmens  plotą ant žaisliuko. Burbulo dydis  Ø60. Burbulo spalva pasirenkama: raudona, sidabrinė, rožinė, melsva. Antroje nuotraukoje pateikti galimi šriftai ir galimos šriftų spalvos. Geriausiai matosi tamsesnės spalvos 1 šriftas.

  Žaisliukas su jūsųtekstu. Tekstą įrašykite žemiau esančioje eilutėje ir paspauskite...

  Žaisliukas su jūsųtekstu. Tekstą įrašykite žemiau esančioje eilutėje ir paspauskite išsaugoti. Tekstas bus talpinamas į 30 mm skersmens  plotą ant žaisliuko. Burbulo dydis  Ø60....

  4,99€
  Smulkiau