JUOSTOS JŪSŲ ŠVENTĖMS

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Subkategorijos

 • JUOSTOS SU UŽRAŠAIS

  Juostos šventėms: apdovanojimams renginių metu, sporto varžyboms, kitoms nominacijoms, krikštynoms, vestuvėms,gimtadieniams, vestuvių ar gimtadienių jubiliejams su skaičiais, mergvakariams, bernvakariams, kūdikio sutiktuvėms, moksleivių išleistuvėms, darželinukų išleistuvėms, studentų išleistuvėms ar kitoms šventėms. 

  Šventinės juostos, tai puikus, bet kokios šventės atributas ar tiesiog dovana. Šventines juostas siūlome naudoti ne tik tokių švenčių proga, kaip vestuvės, bet puikiai tinka pasipuošti mergvakariui, krikštynoms, moksleivių išleistuvėms, sporto ir kitų renginių apdovanojimui, įmonės vakarėlio metu darbuotojų apdovanojimams, gimtadieniui ar bet kokios progos jubiliejui. Šventinės juostos bus ne tik puikus šventinio vakaro akcentas, su jomis bus gražesnės šventės nuotraukos bei išliks ilgam kaip puikus prisiminimas.

  Juostos pagamintos iš satino. Satinas - tai tankus, blizgus, panašus į atlasą audinys gaminamas naudojant specialią technologiją išgaunant iš paprastos medvilnės tankų ir švelnų medvilninį pluoštą. Satiną galima lyginti, mažai glamžosi, greitai džiūsta, malonus prie kūno, gerai išlaiko formą.Tinka švelniam skalbimui, atsparus sausam valymui. Spalvos realybėje ir kompiuterio ekrane gali skirtis. 

  Ne lietuvių kalba tekstai gali būti atpausdinti tik 1 šriftu.

  Jei mūsų siūlomi variantai Jums netinka, su visais klausimais, norais ar pageidavimais visuomet prašau kreiptis el.p. info@krikstynosvestuves.lt

 • ŠVENTINĖS JUOSTOS

  Šventinės juostos, tai puikus, bet kokios šventės atributas ar tiesiog dovana. Šventines juostas siūlome naudoti ne tik tokių švenčių proga, kaip vestuvės, bet puikiai tinka pasipuošti mergvakariui, krikštynoms, sporto renginių apdovanojimui, įmonės vakarėlio metu darbuotojų apdovanojimams, gimtadieniui ar bet kokios progos jubiliejui. Šventinės juostos bus ne tik puikus šventinio vakaro akcentas, su jomis bus gražesnės šventės nuotraukos bei išliks ilgam kaip puikus prisiminimas. Šventinės juostos tinka įvairioms progoms: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, jubiliejams, gimtadieniams, krikštynoms, vakarėliams, išleistuvėms,sporto renginiams ir kitoms šventėms.