Krikštynų atributika

Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Krikštynų atributika

Krikštynų atributika - tai labai svarbi krikštynų šventės dalis. Nusprendėte krikštyti vaikelį ir surengti jam gražią krikštynų šventę. Norite kad, krikštynos nebūtų kaip vien tik baliukas. Norite, kad tai būtų išties įsimintina ir graži šventė. Todėl pasiruošti ypatingai krikštynų šventei reikėtų skirti nemažai laiko. Jei neturite laiko ar paty...

Krikštynų atributika - tai labai svarbi krikštynų šventės dalis. Nusprendėte krikštyti vaikelį ir surengti jam gražią krikštynų šventę. Norite kad, krikštynos nebūtų kaip vien tik baliukas. Norite, kad tai būtų išties įsimintina ir graži šventė. Todėl pasiruošti ypatingai krikštynų šventei reikėtų skirti nemažai laiko. Jei neturite laiko ar patys negalite suorganizuoti šventės, padėsime mes. Savo internetinėje krautuvėlėje pateikiame visą reikalingą krikštynų šventei atributiką, o trumpą planelį-scenarijų rasite straipsniuose "Krikštynų šventės planas".

Plačiau

Subkategorijos

 • Diplomai krikštynoms

  Kad šventė būtų smagesnė, įdomesnė, įsimintinesnė, žaidimo forma įteikite krikštynų diplomus, seneliams, tėveliams bei krikšto tėveliams.

 • Krikštynų žaidimai

  Norite kad, krikštynos nebūtų kaip vien tik baliukas. Norite, kad tai būtų išties įsimintina ir graži šventė. Siūlome populiarius krikštynų žaidimus, svečių knygas.

 • Etiketės, lipdukai...

  Šventinės krikštynų etiketės buteliams suteiks šventėms originalumo, linksmumo, taip pat puoš šventinius stalus. Etiketės tiks įvairių gėrimų buteliams dekoruoti. Etiketės privers nusišypsoti Jūsų svečius. Etikečių turime lietuvių bei rusų kalbomis. Šiame skyrelyje rasite etikečių širšių medui ir lipdukų krikštynų lauktuvėms.

 • Saldainių popierėliai

  Šventinius stalus tikrai papuoš šiai šventei skirti saldainiai.  Prekyboje turime saldainių popierėlius, į kuriuos galėsite įsukti savo pasirinktus krikštynų saldainius.

 • Krikštynų ženkliukai

  Šventiniai ženkliukai skirti krikšto mamytei, krikšto tėveliui, mamytei, tėveliui, seneliui, močiutei, svečiui, viešniai ir kitiems krikštynų šventės dalyviams. Taip siūlome krikštynų ženkliukų skirtų apdovanojimams: pirmai, antrai, trečiai vietai.

 • Stalo kortelės...

  Krikštynų stalo kortelės ne tik nurodo kur svečio vieta, tačiau taip pat ir papuošia šventinį stalą. Siūlome pastatomu, tradicinių stalo kortelių ir prisegamų lentelių, kuriose vardai užrašomi ranka. Taip pat tokios lentelės tinka dovanoms dekoruoti ir užrašyti sveikinimą.