Tačiau kai galimybės plačios ir idėjų daug – susirasti tai, ko dar nėra dovanoję kiti, gali būti labai sudėtinga. Jūsų teismui – top 5 dovanos, kurios puikiai tinka jauniesiems vestuvių proga, tačiau tikrai retas jas gauna. Originalumas ranka pasiekiamas.

# 1. Dovanų kuponas kvepalams.

Turbūt visi sutinka, kad šiais laikais išeiti nepasikvėpinus iš namų yra nuodėmė. Tačiau kokybiški kvepalai yra gana brangūs ir ne kiekvienas gali sau leisi įsigyti išties kokybiškus kvepalus. O net ir turint pinigų, daugeliu atveju, paprasčiausiai gaila juos leisti kvepalams. Taigi, puiki galimybė nustebinti jaunuosius – įteikti jiems dovanų kuponą, kuri išleisti galės pagal savo poreikius, priklausomai nuo to, ar jiems labiausiai tinka saldus, o gal gaivesnis kvapas. Dovanų kuponas kvepalams tikrai bus panaudojamas ir jaunieji liks patenkinti.

# 2. Pažintinė diena.

Jeigu jaunieji neplanuoja vykti medaus mėnesio ir visi pinigai yra investuojami į vestuves, tokiu atveju maža pažintinė kelionė gali būti nuostabi dovana. Nereikia nieko brangaus, kadangi praėjus tam tikram laiko tarpui po vestuvių net ir savaitgalinė išvyka tampa nuostabia dovana. Jeigu brangu – visada galite kooperuotis su kitais svečiais  padovanoti kiek įmantresnę ir originalesnę dieną, o galbūt net ir visą kelionę.

# 3. Lauknešėlis naujam gyvenimui.

Kol vieni gali sakyti, kad tai atgyvena, kuri netinka vestuvių proga, tuo tarpu kiti sutiks, kad šiais laikais, kai daugelis dovanoja pinigus, tokio tipo dovanos dažnai yra nuostabiausia ką gauna jaunieji. Paprasčiausiai sukomplektuokite jiems pilną rinkinį įvairiausių daiktų, kurie bus reikalingi jauniesiems naujo gyvenimo pradžiai. Žinoma, kiekvienas įdėtas daiktas privalo turėti tam tikrą idėją ir būti realiai panaudojamas. Tai bus ne tik labai originali, tačiau tuo pačiu ir praktiška dovana.

# 4.  Dienoraštis ir nuotraukų albumas.

Dar viena dovana, kuri gali atrodyti visiška atgyvena, tačiau siūlome nepamiršti, kad labai dažnai žmonės norėdami padovanoti kažką originalaus peržengia ribas. O geriausia yra tai, kas laiko patvirtinta ir ne kartą pripažinta kaip gera dovana. Šiais lakais retas fotografuoja ir ryškina nuotraukas, tad padovanodami albumą tuo pačiu įpareigojate, kad tas albumas būtų pildomas. Tam tikra prasme padovanosite akimirkas, kuriomis vėliau keliauti vartant albumą yra paprasta ir patogu.

# 5. Ilgai negendantys maisto produktai.

Kai norisi nustebinti jaunuosius – reikia apgalvoti kuo daugiau originalių idėjų, kurios gali garantuoti, kad sugalvosite ne tik labai šmaikščią, tačiau tuo pačiu ir labai originalią idėją, kurios funkcionalumui nebus ribų. Padovanoti ilgai negendančius maisto produktus - tikrai originalu. Svarbiausiai rinktis tokius, kad jie stovėtų bent jau kelerius metus. Tokiu atveju jaunieji galės ramiai važiuoti į šeimyninį gyvenimą, kadangi rūsyje visada turės maisto, kuris pagardins vakarus dviese.

Nebūtina dovanoti originalios dovanos. Kartais jaunieji tikrai labai nori pinigų, kadangi tai padeda bent kiek atpirkti vestuves. Kiekvienas geriausiai pažįsta savus žmones, kurių šventėje lankysis, tad ir dovanoti reikia tai, kas jiems tiks labiausiai.