Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

D.U.K (dažnai užduodami klausimai arba atsakymai į tai, apie ką negalime rasti svetainėje).

1. Per kiek laiko pristatomas užsakymas?
Užsakymai pristatomi per 1-2 d.d. Dažniausiai, jei užsakymas atliktas ir apmokėtas iki 12 val. yra išsiunčiamas tą pačią diena ir kitą dieną jau vyksta pristatymas jums. Kilus klausimams, visuomet kviečiame paskambinti mums ir tiesiogiai sužinoti apie jūsų užsakymo pristatymo galimybes.

2. Ar užsakymas gali būti pristatomas ilgiau nei 1 d.d.?
Taip. Jei užsakyme yra personalizuotų (individualizuotų ar suasmenintų) prekių, kurios yra gaminamos pagal jūsų poreikius. Dažniausia gamybos terminas yra 1-2 d.d. Gali būti, jog jūsų atlikto užsakymo metu,turėsime nedaug užsakymų, tai jūsų užsakymas bus pagamintas tą pačią dieną. Visuomet kviečiame paskambinti mums ir tiesiogiai sužinoti apie jūsų užsakymo pristatymo galimybes.

Taip. Jei užsakymo metu pateiksite neteisingą pristatymo adresą, dažniausiai būna neteisingas pašto kodas. Siuntas kurjeriai pristato pagal pašto kodą, tuomet jūsų siunta bus grąžinta atgal į kurjerių terminalą ir patikslinus teisingą pašto kodą, bus pristatoma kitą darbo dieną.

Taip. Jei siuntos pristatymo dieną neatsaliepsite į skambučius ir neperskambinsite, nes tai gali būti kurjeris su jūsų užsakymu. Nepavykus prisiskambinti ir kurjeriui neatsakmbinus, nesuderinus pristatymo laiko, kurjeris siuntą grąžins atgal į terminalą ir kitą darbo dieną bandys vėl pristatyti siuntą jums.

Taip. Jei bus nurodytas neteisingas telefono numeris.

Taip. Dėl žmoniškų klaidų.

3. Ar turite parduotuvę?

Ne

4. Ar galima atsiimti patiems?

Ne

5. Ar galima atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele kurjeriui pristačius užsakymą?

Taip. Atsiskaityti grynais pinigais galima tiesiai kurjeriui, kai jis Jums pristatys užsakymą. Kurjerių tarnyba už šią paslaugą ima papildomą paslaugos mokestį, kuris yra įtraukiamas į bendrą užsakymo sumą. Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.  

Ne. Atsiskaitymas grynais kurjeriui negalimas, jei yra užsakytos personalizuotos prekės. Už personalizuotas prekes reikia atlikti bankinį apmokėjimą.

*Išimtinais atvejais, galime Jūsų paprašyti užsakymą apmokėti iš anksto.