Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

Dovanos vestuvių proga

Vestuvių dovanos, skiriasi nuo tų dovanų, kurios yra dovanojamos kitomis progomis. Tad tikrai verta pasistengti ir pagalvoti, renkantis vestuvinę doavaną. Atminkite, jog vestuvinės dovanos yra dovanojamos dviem asmenims - tai nuotakai ir jaunikiui. Todėl vestuvinė dovana turi būti vertinga abiems jaunavedžiams ir turi būti skirta vestuvių proga, kurios niekada nenusipirks jokiai kitai progai. Juk neveltui dovanų kūrėjai sukuria tokias dovanas (spausti čia). Dovanos vertė, ne taip svarbu, tai gali būti praktiška ir materiali vestuvinė dovana, gali būti tiesiog simbolinė vestuvinė dovana, kaip draugiškumo ir dėmesio parodymas. Vestuvinės dovanos gali būti labai įvairios: praktiškos, smagios, kitokios pasitelkiant jūsų fantaziją, svarbu, kad taip jūs parodote dėmesį jaunavedžiams. Tad kokią dovaną įteikti vestuvių proga ? Prisiminkite, vestuvinė dovana gali būti ne būtinai brangi, svarbu kokie jūsų santykiai su jaunavedžiais ir kokios jūsų finansinės galimybės. Ir nėra čia jokio nepatogumo, jei dovanojate kuklią, bet įdomią vestuvinę dovaną, kuri bus saugoma ilgus metus, svarbiausia, kad iš visos širdies.

Prieš sprendžiant kokią dovaną pirkti jaunavedžiams, reikia tiksliai žinoti tikrąjį jaunavedžių gyvenimo būdą, pomėgius, kur šiuo metu jie gyvena ar ruošiasi gyventi. Juk jei jaunavedžiai gyvena nedideliame butuke, ir dar kurį nuomoja, tai tikrai neturės kur dėti tokių praktiškų dovanų kaip įvairi buitinė technika: siurblys, mikrobanginė, įvairūs stalo įrankiai ir panašiai. Tarkim gavus dovaną prabangius stalo įrankius ar porcelianines lėkštes, juk tokie daiktai atitinkamai turi būti serviruojami ir jais naudojamasi, o mūsų jaunavedžiai šiuo metu dar gyvena bendrabučio tipo kambariuke, kur dar nėra normalaus stalo ir kėdžių. Ar gavus "lux" tipo visas funkcijas turintį dulkių siurblį, o tvarkimosi bendras plotas 10 m2. Tai ką ten siurbti, jei su šluotele ir greičiau, ir patogiau. O kur dar sandėliuoti tokius 
gerus daiktus ? Ateis laikas, ir visų šių buitinių gėrybių, jaunavedžiai įsigys patys, pagal savo poreikius ir galimybes. Taip pat nelengva pataikyti su dovana, jei jaunavedžiai jau turi gyvenamą būstą ir jau yra apsiginklavę visa reikiama namų buitine įranga. Tad galima daryti išvadą, kad visais atvejais tam tikro storio vokelis, kaip pagrindinė vestuvinė dovana, simbolinė dovanėlė skirta vestuvėms bei linksma su humoru pateikta dovanėlė, tai puikus vestuvinės dovanos rinkinys. 
Žinoma, geras variantas, jei prieš vestuves, nuotaka ir jaunikis, sudaro dovanų sąrašą, kokių dovanų jie norėtų gauti, ir vienas iš šventės organizatorių, šį sąrašą perduoda svečiams. O svečiai pagal galimybes renkasi iš pateikto sąrašo. Kita vertus, ar labai jau įdomu gauti dovaną, apie kurią iš anksto žinai, jokios staigmenos ? 
Ir nėra čia jokio nepatogumo, jei dovanojate kuklią, bet įdomią vestuvinę dovaną, kuri bus saugoma ilgus metus, juk svarbiausia, kad iš visos širdies. 
Tad keiskime požiūrį įteikiant vestuvines dovanas!

Linksmos dovanos vestuvių proga

Per visas šventes,vestuvės, taip pat ne išimtis, reikia palaikyti linksmą ir įdomią šventinę atmosferą. Dėl to svečiai turi būti ne pasyvūs vestuvių šventės dalyviai, o aktyvūs, todėl drąsiai gali dovanoti įvairias linksmas vestuvines dovanėles. Prisidėsite prie šventės originalumo ir liksite labiau pastebėti visų šventės dalyvių, o labiausiai - jaunavedžių, kurie tai tikrai įvertins. Ypač linksmas dovanas dovanoti tinka tiems, kas jaunavedžiams padovanojo lyg ir kuklią dovanėlę, o linksmas pokštas dovana, tik papildys jūsų indėlį prie pagrindinės dovanos. Juk linksmos, su humoru dovanos esmė, ne pati dovana, bet kaip ji pateikiama. 

Pateiksime keletą pavyzdžių:

Ypač įdomi, atitinkanti linksmos vestuvinės dovanos tematiką yra antrankiai ar prijuostė jaunikiui ir kočėlas nuotakai. Antrankiai (spausti čia) ar prijuostė(spausti čia) jaunikiui primins, kad nuo šiol jis yra įspraustas į šeimininį gyvenimą visam laikui, o kočėlas nuotakai, primins jaunikiui, jog jo žmonelė, reikalui esant yra neblogai apsiginklavusi, o taip pat ir pačiai nuotakai primins kaip reikia elgtis. Ant kočėlo pateikiami įvairūs užrašai: - "Būtinas namų šeimininkei", "Vyrą grižtant iš darbo sutik tik meiliai ir su pagarba" ir kiti.

Jaunavedžiams padovanoti dvi poras boksinių pirštinių, padės išspręsti kilusius šeimos ginčus :)

Vestuvinį nuotraukų albumą ne su nuotraukomis, o su pinigais. 

Visos vestuvių dovanos kurias galime pasiūlyti (spausti čia).

Parengta: www.krikstynosvestuves.lt