Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

Vestuvinės dovanėles svečiams

Vis labiau populiarėja tradicija - įteikti vestuvines dovanėles svečiams. Juk malonu ne vien tik gauti dovanas, bet ir dovanoti. Vestuvinės dovanėlės, tai jaunavedžių simbolinė padėka svečiams už tai, 
kad jie dalyvavo vestuvių šventėje, už jų nuoširdžias šypsenas, pasakytus tostus, linksmus šokius. 
Dovanėlė vestuvių proga svečiams primins apie jūsų pačią džiaugsmingiausią gyvenime šventę - vestuves.Vestuvinės dovanėlės svečiams yra nebrangios, bet labai svarbi smulkmenėlė.

Mes siūlome įvairias vestuvines dovanėles (spausti čia), dovanėlių dėžutes,įpakavimus, dovanėlių papuošimus(spausti čia), kad jūs patys galėtumėte susikurti, tai kas jums miela, tinka pagal jūsų 
vestuvinę tematiką ir finansiškai galite sau leisti, nes tai yra labai svarbu, juk vestuvinė dovanėlė turi būti nebrangi.Tai kokios gali būti tos vestuvinės dovanėlės svečiams ? Pateikiame keletą pasiūlymų.

Migdolai cukraus apvalkale Migdolai dovanojami po 5 vnt. Šis skaičius taip pat neatsitiktinis. Jis reiška penkis pagrindinius palinkėjimus jauniesiems: sveikatą, laimę, ilgai kartu gyventi, turtus bei vaikus. Jaunieji tarsi atsidėkodami svečiams už jų palinkėjimus įteikia šiuos saldainius pasakydami, kad jų šeimai tikrai netrūks nė vieno iš šių penkių Laimingos Santuokos komponentų.Migdolus galima sudėti į dekoratyvinio tortuko dėžutes (spausti čia), iš kurio kiekvienas svečias pasiims sau skirtą. Toks tortukas papuoš saldumynų stalą. Arba sudėti į krepšelius ar organzos maišelius (spausti čia).

 Žvakė angeliukas (spausti čia), labai miela dovanėlė, juk angelas simbolizuoja tyrumą, meilę, gerumą. Šiuos žodžius būtinai pasakykite prieš įteikiant dovanėlę, kad svečiai suprastu prasmę. Tikima, kad kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą, kuris jį lydi visą gyvenimą. 

Žvakė angeliukas yra supakuotas skaidriame maišelyje, bet dar galima įdėti į organzos maišelius (spausti čia), papuošti įvairiomis dekoravimo detalėmis (spausti čia).

Balandžiai (spausti čia), juk balandžiai reiškia meilę, taiką ir viltį.Du balandžiai simbolizuoja sutuoktinių laimę, ištikimybę ir atsidavimą.Dekoruokite balandžius juostelėmis (spausti čia). Tai miela vestuvinė dovanėlė. Juk balandžiai visada asocijuojasi su vestuvėmis.

Vestuvinis trijų aukštų dėžučių tortas (spausti čia). Tortas susideda iš atskirų dėžučių, į kurias reikia įdėti nedidelę vestuvinę dovanėlę svečiams. Originalu, įdomu ir labai puošnu. Specialiai vestuvių proga.

Ir dar daugiau pavyzdžių rasite mūsų svetainėje. Kantrybės, kūrybingumo ir jūsų vestuvinės dovanėlės svečiams bus pačios nuostabiausios.

Parengta pagal  www.krikstynosvestuves.lt