Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

 

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo - pardavimo sutarties, sudaromos tarp UAB „Bella festa”, įmonės kodas 303202387, tel. nr. 868877055, el.paštas: info@krikstynosvestuves.lt, registracijos adresas: Vilkpėdės g. 7, Vilnius (toliau – krikstynosvestuves.lt, mūsų, mumis, mes) ir UAB „ Bella festa” kliento (toliau - Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su elektroninės parduotuvės www.krikstynosvestuves.lt (toliau - el. parduotuvė) prekių pirkimo - pardavimo sąlygomis bei nustatančios www.krikstynosvestuves.lt ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu - pardavimu el. parduotuvėje.

I. Bendrosios nuostatos

1. Naudotis el. parduotuvės paslaugomis turi teisę:

1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;
1.3.juridiniai asmenys;
1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

2. Jeigu Jūs norite naudotis el. parduotuvės paslaugomis, privalote užsiregistruoti. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai Jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir perėjote prie tolimesnių veiksmų.
3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis el. parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis 2003 m. sausio 21 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX-1296 bei šių Taisyklių Priede "Privatumo politika".
4. Prekių kainos, nurodytos el. parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes el. parduotuvėje. Prekių kainos el. parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM.
5. Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir krikstynosvestuves.lt laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs el. parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, bei užpildę vartotojo rekvizitus, paspaudžiate mygtuką "Patvirtinti". Sutartis pasirašyta tarp krikstynosvestuves.lt ir tarp Jūsų yra saugoma el.parduotuvėje.

6. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą krikstynosvestuves.lt

Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

II. Jūsų teisės ir pareigos

7. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš el. parduotuvės kataloguose pateikiamų prekių.
8. Jūs, naudodamasis el. parduotuvės paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
9. Jūs el. parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus siuntos pristatymo duomenis. Pasikeitus Jūsų asmens duomenims, Jūs privalo nedelsdamas duomenis atnaujinti. Dėl pateiktų neteisingų duomenų, telefono numerio, adreso, pašto kodo kurjeriai gali siuntą pristatyti ilgiau nei  per 1 d.d., dėl to yra patiriamos papildomos pristatymo išlaidos 3,00 EUR, pristatant užsakymą papildomus kartus, šias papildomas išlaidas privalo padengti užsakymo gavėjas. Jei užsakymo gavėjas, užsakymo pristatymo metu pakeičia pristatymo adresą, negu yra nurodytas užsakymo metu, privalo sumokėti papildomą pristatymo mokestį 3,00 EUR, kitu atveju siunta nebus pristatoma. Jei užsakymo gavėjas užsakymo metu pateikė neteisingą pašto kodą, privalo sumokėti papildomą pristatymo mokestį 3,00 EUR, kitu atveju siunta nebus pristatoma. Siuntos gavėjui atsisakius siuntos, siuntos siuntėjas grąžins pinigus už prekes (jei prekės personalizuotos pinigai už prekes negrąžinami), atskaičius dvigubą siuntimo mokestį ar kitas išlaidas susijusias su siuntimu.
10. Jūs atsakote už visus veiksmus, atliktus naudojantis el. parduotuve.
11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
12. Jūs privalote priimti užsakytas prekes po prekių išsiuntimo per 1 d.d. Jei Jūs, be svarbių priežasčių atsisakote priimti prekes, Jūs privalote padengti prekių pristatymo išlaidas, kurios sudaro 3,00 EUR.
13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos ir prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti krikstynosvestuves.lt . krikstynosvestuves.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento ir galimybės el. parduotuvės administratoriui pakeisti Jūsų prisijungimo duomenis. Tokiu atveju krikstynosvestuves.lt turi teisę laikyti, kad veiksmus el. parduotuvėje atlikote Jūs.

14. krikstynosvestuves.lt neatsako už jokius trečiųjų asmenų veiksmus, kai tokie asmenys, pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami el. parduotuvės paslaugomis.

III. krikstynosvestuves.lt teisės ir pareigos

15. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, krikstynosvestuves.lt turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.
16. krikstynosvestuves.lt pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi el. parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti el. parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
17. krikstynosvestuves.lt įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
18. krikstynosvestuves.lt, susidarius nenumatytoms aplinkybėms negalėdamas Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigoja Jums pasiūlyti analogišką prekę. Jums atsisakius priimti prekės analogą, sumokėtus pinigus grąžinsime per 72 valandas, jeigu Jūs padarėte išankstinį apmokėjimą.
19. Už prekes Jūs galite atsiskaityti:

19.1. išankstiniu banko pavedimu.
19.2. grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius prekes.

20. krikstynosvestuves.lt pristatys Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu:

20.1. apmokant pagal Taisyklių 19.1. punktą, prekės pristatomos per 1 darbo dieną nuo patvirtinimo iš banko gavimo.

21.Prekes pristatys krikstynosvestuves.lt arba mūsų įgaliotas atstovas. krikstynosvestuves.lt tiesiogiai neatsako už įgaliotų atstovų darbą ir ne laiku pristatytas prekes.
22. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.
23. Prekės pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.
24. Pristatymo išlaidos į el. parduotuvėje nurodytą prekių kainą nėra įskaičiuotos:

24.1. prekių pristatymo (transportavimo) išlaidos nuo 0.00 EUR iki 4,50 EUR, užsisakius prekių už 49 EUR ir daugiau prekių pristatymas nemokamas. Papildomas mokestis pristatant prekes į Kuršių Neriją.

V. Prekių garantijos

25. Visoms prekėms taikomi 14 dienų garantiniai terminai.
26. Nekokybiškas prekes keičiame į kokybiškas per 7 dienas nuo pirkimo arba susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
27. Nepatinkančių prekių negalėsime pakeisti arba grąžinti pinigų jeigu: prekė buvo naudota; pakuotė prarado prekinę išvaizdą; prekė sugadinta.
28. Paaiškėjus, kad prekė buvo sugadinta dėl kliento kaltės pinigai už prekes nebus grąžinami.

29. DĖMESIO! Prekių spalva gali šiek tiek skirtis, nuo svetainėje pateiktų, vaizduojamų prekių spalvos, dėl fotoaparato bei skirtingų monitoriaus parametrų.

30. Užsakant personalizuotas prekes su Jūsų pageidaujamu tekstu ar nuotrauka, pateikite tekstą be klaidų reikiama kalba arba kokybišką nuotrauką. UAB "Bella festa" neprisiima atsakomybės už neteisingus, su klaidomis pateiktus tekstus ar nekokybiškos nuotraukos, dėl ko gali nukentėti prekės kokybė.

31. Jei per klaidą buvo išsiųstos ne tos prekės, kurios buvo užsakytos, pardavėjas savo sąskaita išsiunčia reikiamas prekes bei apmoka siuntimo išlaidas už prekių grąžinimą iš pirkėjo. Taip pat pardavėjas pasilieka teisę grąžinti pinigus už ne tą išsiųstą prekę.

VI. Prekių grąžinimas

29. Prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymas "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".
30. Kai grąžinama nekokybiška prekė,

krikstynosvestuves.lt įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai krikstynosvestuves.lt neturi analogiškos prekės, jums bus sugrąžinti už prekę sumokėti pinigai.

31. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Jūs atsakote už pilną prekės komplektavimą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.
32. krikstynosvestuves.lt pageidauja, kad prekės būtų grąžinamos originalioje prekės pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
33. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato, kad Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas mums apie tai raštu (el. paštu info@krikstynosvestuves.lt arba telefonu 865672514) per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.
34. Norėdami atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, per Taisyklėse nurodytą terminą privalote Taisyklių 33 punkte nurodytais kontaktiniais adresais pranešti apie sutarties atsisakymą raštu. Apie sutarties atsisakymo patvirtinimą gausite pranešimą Jūsų nurodytu el. paštu. Jeigu negausite patvirtinimo per 24 val., privalote kreiptis telefonu 865672514. Atsisakę sutarties, per 3 (tris) darbo dienas nuo sutarties atsisakymo dienos privalote grąžinti nusipirktą Prekę, atitinkančią Taisyklių 31 punkto reikalavimus, jeigu ji Jums buvo pristatyta. Atsisakius sutarties, už Prekę sumokėti pinigai, bus grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo Prekės grąžinimo dienos,

išskyrus transportavimo išlaidas, kurios sudaro 3,50 EUR su pvm (šią sumą UAB "Bella festa" sumoka kurjerių įmonei už prekių pristatymą, jei už prekes buvo mokama bankiniu pavedimu) arba 4,50 EUR su pvm (šią sumą UAB "Bella festa" sumoka kurjerių įmonei už prekių pristatymą, jei už prekes buvo mokama grynais kurjeriui pristatant prekes) bei bankinius komisinius mokesčius už pavedimus (pagal tuo metu galiojančius banko įkainius).

35. Jūs neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu:
35.1. Jūs prekę sugadinote ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

35.2. Jūs užsisakėte prekės pristatymą ir atsiskaitymą grynais, kurjeriui pristačius prekes. Atsisakius prekių ir už jas nesumokėjus, privalote sumokėti už prekių pristatymą ir grąžinimą.

VII. Baigiamosios nuostatos

36. krikstynosvestuves.lt pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas el. parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami el. parduotuvės sistemoje.
37. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis el. parduotuvės paslaugomis.
38. Jei po Taisyklių pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės e. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.
39. Visi nesutarimus dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
40. Šioms Taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.