Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

Krepšelis dovanėlei su organzos maišeliu.

Reikės:

1) Plastikinio, skaidraus indelio spausti čia ;

2) Organzos maišelio, matmenys 10X12cm  spausti čia , gali būti ir kitų spalvų spausti čia ;

3) Juostelių 1 variantui spausti čia  ir spausti čia ;  Juostelės 2 variantui spausti čia ir spausti čia ; Taip pat galite dekoruoti ir kitokiomis juostelėmis spausti čia ;

4) Dekoravimo detalės 1 variantas pakabukas širdelė su graviruotu užrašu "Thanks" lietuvių kalboje tai būtų "Ačiū" spausti čia ; 2 variantas juostelių sagtis su kristaliukais spausti čia ;

5) Žirklių ;

6) Karštų klijų.

Eiga:

Plastikinio indelio nukerpate viršutinę dalį, tam kad užsimautų organzos maišelis. Tuomet išardote organzos maišelio dugną ir maunate jį ant plastikinio indelio ir priklijuojate. kad nesimatytų klijavimo žymių dekoruojame su juostele:

1 variantas.

Imate dvigubą juostelę (organza su atlasu) ir darote klosteles, tai galima atlikti su siūlų ir adata arba tiesiog klijuojate klijais ir klostuojate. Kluostuotos juostelės viršų dekoruojate sidabrine, dekoratyvine juostele su akutėmis. Pakabuką "Thanks" užkabinate ar priklijuojate ant organzos surišimo juostelių.

2 variantas.

Dekoratyvine virvele apsukate ir priklijuojate du kartus aplink krepšelio apačią. Tada klijuojate baltą atlaso jostelę su per ją perverta sagtmi. Iš šonu priklijuojate virveles.

Viskas, krepšeliai paruošti, beliko pripildyti juos dovanėlėmis!

Įvairios dovanėlės, spausti čia.     spausti čia.