Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

Dekoraciją Pom Poms galite pasigaminti patys, tiesiog iš popierinių servetėlių. Puiki dekoracija šventės vietai papuošti tiek lauke, tiek viduje. Kuriomis papuošite šventės vietą, pagyvinsite aplinką. Puikiai tinka įvairioms šventėms, krikštynoms, vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams. Pom Poms galite pasidaryti įvairių dydžių ir įvairių spalvų. Jie gali būti vienspalviai arba net kelių spalvų. Mažesniais Pom poms galite puošti šventinį stalą, servetėles, dovanas, jaunųjų automobilius, daryti puokštes, girliandas. Šiais burbulais galite papuošti bažnyčioje suolus (matosi pavyzdyje), lauke medžius, mažesni burbulai gali atstoti servetėlių "žiedus"- servetėles perrišate. Kiekvienam svečiui įdėti į lėkštę.

Reikia:
1) Trisluoksnių servetėlių 33X33cm riekia 7-8 vnt. vienam burbului  spasuti čia 
2) Žirklių
3) Juostelės spausti čia, virvelės spausti čia ar vielutės.

4) Darant gėlytes reikia dar kotelių;
Eiga:

 

Apkerpate visų servetėlių štampuotus kraštus. Išlankstote servetėles į kvadratą. Tuomet lankstote servetėles kaip vėduoklę ir per vidurį perrišate plona juostele (galus palikite ilgesnius tam , kad lengviau pakabintumėte dekoraciją). Servetėlė turi būti 3 sluoksnių ir jų reikia 7-8 servetėlių tuomet gausis pilnesnis ir gražesnės formos burbulas. 
Paruoštos vėduoklės galus apkerpate. Nuo kirpimo priklauso burbulo forma. Galite kirpti galus trikampiu, ovalu. 
Tuomet imate vieną pusę vėduoklės ir joje keliate po vieną lapelį (pavyzdys nuotraukoje), taip visus lapelius, tuomet kitą pusę ir suformuojate gražų burbulą.

Mažesniam burbului užteks 1-2vnt servetėlių. Apkirpus štampuotus (raštus) kraštus, servetėlę sukarpykite į keturis kvadratukus ir toliau viską darytkie pagal aukčiau esantį aprašymą.

Nuotraukoje yra keli pavyzdžiai kaip galima dekoruoti.

Galite pasidaryti ir spalvotų burbulų. Tiesiog darydami burbulą imkite ne vienos spalvos servetėles, o kelių. 

Pavyzdys