Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

Patarimai, kaip sutaupyti per vestuves

Vestuvės – ta šventė, kurioje norisi tobulumo. Kartu tai dažnai tampa ir viena brangiausių gyvenimo švenčių ne tik emocine, bet ir finansine prasme. Taupyti per vestuves? Keletas gudrybių išties padės sumažinti biudžetą ir džiaugtis nuostabia švente.
1.Vestuvių data
Tai pirmasis klausimas planuojant vestuves, kuris svarbus ir jų biudžetui. Daugelis vestuvių paslaugų kainuos pigiau, jei tuoksitės ne sezono metu (vestuvių pikas – vasara), rinksitės darbo dieną arba derinsite ją prie laisvadienių.
2.Kvietimai
Tai graži ir būtina vestuvių tradicija, tad jei norite sutaupyti teks pasitelkti kūrybiškumą. Viena išeitis – kvietimus paruošti rankomis, jiems tinkamo popieriaus ir kitų dalykų rasite specializuotose parduotuvėse. Jei rankdarbiai ne prie širdies, Jums padės vestuvių fotografai – priešvestuvinės fotosesijos metu pasiruoškite lenteles su vardais ir pakvieskite svečius nuotraukomis. Į viską žvelgiate moderniai? Sumaketuokite kvietimą kompiuteryje ir išsiųskite elektroniniu paštu!
3.Meniu
Jei švęsite restorane ar viešbutyje, nebūtina visas vaišes užsakyti vietoje. Šaltuosius užkandžius ir gėrimus galite užsakyti iš kitų tiekėjų, siūlančių palankesnę kainą. Ne paslaptis, kad maisto per vestuves dažniausiai būna gerokai per daug, todėl konsultuokitės su tiekėjais ir nepersistenkite.
4.Vestuvių fotografai
Šios paslaugos būtinos ir privalo būti kokybiškos, tačiau gali kainuoti pigiau, jei pasirinksite palankesnę šventės datą (1 punktas). Jei turite ribotą biudžetą, geriau rinktis profesionalų vestuvių fotografą trumpesniam laikui, o ne eksperimentuoti su mėgėjais. Prastos vestuvių nuotraukos juk prilygsta baisiausiam košmarui!
5.Pramogos ir muzika
Vestuvių žaidimus ir pramogas galite pavesti organizuoti piršliams arba jaunimui. Puikių idėjų tam galite rasti internete, o artimi žmonės žaidimus paruoš dar geriau, nes Jus pažįsta. Vestuvių muzikantų dainavimo sugebėjimais dažnai abejojama, o tikri profesionalai kainuoja itin brangiai. Čia galite suteikti progą studentams ar mėgėjams, pasirinkti dar nepopuliarią pradedančią grupę ar pan. Žinoma, geriausia dar prieš šventę pasiklausyti ir suderinti muzikos stilių bei dainas iš anksto.
6.Gėlės ir dekoras
Sezoninės gėlės visada ne tik kainuoja pigiau, bet ir yra šviežesnės, todėl jas rinktis itin praktiška. Dekorui taip pat galite rinktis įvairius rankų darbo papuošimus: kartu su merginomis užsukite į rankdarbių parduotuvėlę įsigyti priemonių ir pasiruošimas drauge taps smagiu užsiėmimu.
7.Užkandžiai ir vynas prie bažnyčios/ santuokos rūmų
Į vestuves niekada negalime pakviesti visų, kuriuos norime, tad dalis svečių ateina tik į oficialią ceremoniją ir jiems privalu parodyti dėmesį. Sutaupyti padės teminės idėjos: pavyzdžiui, Prancūzija – tai namų vynas ir saldėsiai, o Kalėdų temai tiks karštas vynas ir dekoruoti meduoliai.
8.Apranga ir aksesuarai
Visada prisiminkite, kad kartais mažiau reiškia daugiau. Ši taisyklė padės ne tik sutaupyti, bet ir išlaikyti eleganciją. Vestuvinę suknelę pigiau nuomotis, o ne pirkti ar siūtis, o aksesuarų galite ieškoti ir internete – paprastai nuotakos juos perka, tačiau tai vienkartiniai daiktai, todėl jie perparduodami ir gali „tarnauti“ net keliose vestuvėse.
9.Šukuosena ir makiažas
Rinkitės patikimą meistrą ir venkite kardinalių pokyčių. Iš anksto nuspręskite, ko norite ir aptarkite ar išmėginkite tai su pasirinktais meistrais. Jie vestuvių švęsti iš didmiesčio vyksite į mažesnį miestą, apsvarstykite galimybę atvykti iš vakaro ir ryte pasinaudoti to miestelio grožio specialistų paslaugomis. Gerų specialistų galima rasti visur, o mažesniuose miesteliuose grožio paslaugos dažnai ženkliai pigesnės.
10.Padėka svečiams
Tai simbolinis gestas, atsidėkojant, kad svečiai džiaugėsi kartu su Jumis. Ieškokite nebrangių simboliškų dalykų, kurie būtų svarbūs emocine, o ne finansine prasme. Pavyzdžiui, natūralus medus gražiame stiklainėlyje su skambia fraze ir inicialais kainuos nedaug, o kaskart skanaujant primins džiugias šventės akimirkas.