Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

 Pristatymas Lietuvoje 

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. Dėl Jūsų užsakymo termino teiraukitės. Ačiū už supratingumą.
1. 2,88 EUR pristatymas jūsų nurodytu adresu.
2. 2,50 EUR prekes galite atsiimti LPExpress 24 terminaluose,pristatymas į terminalą jūsų pasirinktu adresu. LPExpress 24 terminalas - tai lyg analogas pašto skyriui, tik turi daugiau privalumų.Prekes atsiimti galite Jums patogiu laiku visą parą,nereikia laiko derinti su kurjeriu, svarbu, kad LPExpress 24 terminalas būtų Jūsų mieste. Siuntos pristatomos ir šeštadieniais į visų miestų esančius paštomatus. 
3. 4.50 EUR pristatymas jūsų nurodytu adresu, atsiskaitymas grynais

Pristatymo kainos pateiktos Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Minimali užsakymo suma 4,90 EUR.

Nemokamas pristatymas užsisakius prekių už 49 EUR. Galioja tik užsakymams Lietuvoje.

Prekių pristatymo terminas priklauso nuo užsakymų sudėtingumo, tūrinio bei tai dienai pas mus susikaupusių užsakymų skaičiaus. Maloniai, prašome, teirautis dėl Jūsų užsakymo pristatymo termino arba informuokite mus užsakymo metu pastabose, skambinkite 868877055 ar rašykite dainius@krikstynosvestuves.lt .Prekes pristato kurjerių įmonės. 

Kai prekės bus išsiųstos, Jūsų el.pašto adresu gausite laišką prekės "Išsiųstos".

Pristatymas į Europos Sąjungos ir kitas šalis

Pristatymo kaina 7,30 EUR (jei siuntos svoris iki 1 kg, jei svoris 1-2 kg 9 EUR, jei svoris 2-3 kg 18 EUR), įmonė „Lietuvos paštas“. Pristatymo terminas apie 7-8 d.d. nuo išsiuntimo dienos. Siunčiamos tik registruotos,pirmenybinės siuntos. Nemokamo pristatymo mokestis negalioja. Po užsakymo, pagal užsakytas prekes perskaičiuosime siuntimo mokestį ir atsiųsime jūsų nurodytu el.paštu.

Dėl pristatymo termino ir tikslios kainos teirautis.

UAB "Bella festa"
LT247300010137632924
Swift kodas: HABALT22
Bankas: Swedbank, AB, Konstitucijos pr. 20A,Vilnius

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacija apie apmokėjimą

Apmokėjimai priimami iš visų Lietuvos bankų.

Atsiskaitymas pavedimu: UAB "Bella festa, sąskaitos numeris: LT247300010137632924  AB Swedbank

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ar pašto skyrių.Jei pavedimą darysite iš Swedbank banko į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, apie jį mes būsime informuoti tik kitą darbo dieną. 

Mokėjimo pavedimo pateikimo laikas      Tarpbankinio lėšų pervedimo apytikslis laikas*
00:55 iki 09:45 val.                                                                    11:15
09:45 iki 12:15 val.                                                                    13:45
12:15 iki 14:45 val.                                                                    16:15
14:45 iki 16:00 val.                                                                    17:45
Nuo 16:00 val. iki kitos darbo dienos 00:55 val.                       09:00

Atsiskaitymas OPAY.LT sistemą.Tai patogus ir paprastas būdas atsiskaityti už prekes. Apmokėjimas užskaitomas ir matomas kelių minučių laike. OPAY – tai saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius interneto parduotuvėje pirkėjui patogiausiu būdu.

Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą, kurioje tereikės tik patvirtinti savo tapatybę ir atlikti automatiškai suformuotą mokėjimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti iškart po sėkmingo apmokėjimo. Atsiskaitymui galėsite rinktis atsiskaityti per elektroninę bankininkystę, vieną iš bankų: AB Swedbank bankas, AB SEB bankas, AB DNB bankas, „Danske Bank“, AB Nordea bankas, AB Citadele bankas, AB Šiaulių bankas, UAB Medicinos bankas. Taip pat  papildomai galėsite rinktis kitus apmokėjimo būdus: Lietuvos pašto ir PayPost skyriai, Maxima kasose, „Perlas“ terminaluose, Banko skyriuje - grynaisiais, Mobilioji piniginė WoPoy bei mokėjimo korteles.

Jei bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau Jums patogesniu metu, tuomet rinkitės "Mokėti bankiniu pervedimu", patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, elektroniniu paštu gausite ir rekvizitus bankiniam apmokėjimui. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų apmokėjimą. 

Atsiskaitymas visuose banko skyriuose.
Jei nesinaudojate internetiniu banku arba bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau, užsakymą galite apmokėti banko skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite prekių užsakymo sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.

Atsiskaitymas visuose Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose.
Jei nesinaudojate el.bankininkyste, užsakymą galite apmokėti pašto ar PayPost skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.

Atsiskaitymas grynais kurjeriui pristačius užsakymą.

Atsiskaityti grynais pinigais galima tiesiai kurjeriui, kai jis Jums pristatys užsakymą. Kurjerių tarnyba už šią paslaugą ima papildomą paslaugos mokestį, kuris yra įtraukiamas į bendrą užsakymo sumą. Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.  Atsiskaitymas grynais kurjeriui negalimas, jei yra užsakytos personalizuotos prekės. Už personalizuotas prekes reikia atlikti bankinį apmokėjimą.
*Išimtinais atvejais, galime Jūsų paprašyti užsakymą apmokėti iš anksto.

Dėmesio! Rekomenduojame laukiant užsakymo pristatymo būtinai atsiliepkite į Jums neatpažįstamus skambučius arba būtinai perskambinkite, nes yra didelė tikimybė, kad Jums bandė prisiskambinti kurjeris, norėdamas pristatyti Jūsų užsakymą. Kurjeriui nepavykus susisiekti, užsakymą galite gauti per ilgesnį nei 1 darbo dieną. Kurjeriai užsakymus pristato darbo laiku nuo 8 val. iki 17-18 val., jei manote jog šiuo laiku galite būti darbe ar kitu adresu, galite palikti kitą pristatymo adresą, tuomet rekomenduojame iš karto registracijos metu rašyti jūsų buvimo vietą, tai yra darbo adresą ar kitą. Didžiuosiuose miestuose pristatymas galimas vakare 18-22 val. 

________________________________________________________________________

Atsiimkite prekes LPExpress 24 terminale!
LP Express – patogus, greitas ir saugus būdas siųsti ir gauti siuntas. Siuntų savitarnos terminalai yra Jums patogiose vietose – prie didžiųjų prekybos centrų, Statoil degalinių, miesto aikščių ar kitų patogiai pasiekiamų vietų.
LP Express privalumai:
- Patogumas – dėl patogios terminalų vietos, siuntos atsiėmimas tampa itin paprastas ir greitas.
- Terminalai yra lengvai pasiekiami, o siuntos atsiėmimas trunka ne ilgiau nei 15 sekundžių;
- Neribotas darbo laikas – paslauga teikiama 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę;
- Greitis – siuntos pristatomos kitą darbo dieną bei šeštadieniais.
- Saugumas – terminalai yra prižiūrimi saugos tarnybos bei stebimi vaizdo įrašinėjimo įranga, kuri užtikrina tiek Jūsų, tiek Jūsų siuntinio saugumą. Taip pat, siuntiniai terminale yra apdrausti.
Pirkdami prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite pasirinkti, kad jos būtų pristatytos į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Prekės pristatomos į pasirinktą terminalą kitą dieną, po prekių apmokėjimo ir išsiuntimo. Jas pristačius, gausite SMS žinutę, kuriame bus nurodyti du PIN kodai, kuriais terminale galėsite atsiimti savo siuntinį. Žemiau esančioje isntrukcijoje parodytas siuntos atsiėmimo procesas. Peržiūrėkite ir įsitikinkite paslaugos patogumu!
1. Gaukite informaciją
Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu.
Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.
2. Nuvykite prie terminalo
Atvykite Jums patogiu laiku - LP EXPRESS dirba 24 val. per parą.
LP EXPRESS terminalai yra Jums patogiose vietose.
3. Patvirtinkite kodais
Palieskite terminalo ekraną.
Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
Suveskite abu gautuosius PIN kodus.
4. Pasiimkite siuntą
Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą.
Nepamirškite uždaryti durelių.

Patarimas: siuntas iš LP EXPRESS terminalo rekomenduojame atsiimti per 3 dienas. Jei siunta iki to laiko nebus atsiimta, kurjeriai siuntą perduos į artimiausią pašto skyrių arba gali grąžinti mums, siuntėjui. Dėl to, reikės kartoti siuntimą už kurį gavėjas turės sumokėti papildomą siuntimo mokestį.