Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

 

Būsimo kūdikio sutiktuvių šventė arba baby shower ruošiama besilaukiančiai mamytei ir būsimam kūdikėliui. Šventės metu žaidžiami žaidimai, įteikiamos dovanėlės būsimam kūdikėliui, tai linksmas,žaismingas, lyg kupinas būsimos mamytės ir jos kūdikėlio abipusės meilės vakarėlis. 

Būsimo kūdikio sutiktuvių šventę dažniausia organizuoja besilaukiančios mamytės sesės,draugės,kolegės,mama,ar uošvienė. Šventę reikia organizuoti taip, kad apie tai 
būsima mamytė ir jos kūdikėlis nieko nežinotų, tai turi būti staigmena. Jeigu būsima mamytė nujaučia, kad jai šios šventės niekas neorganizuos, tai šventės vyr.organizatore gali būti, tuomet net privalo būti,pati būsima mamytė ir į šventės organizavimą įtraukti kitas šventės dalyves. Svarbiausia nepraleisti šios puikios šventės.
Švesti geriausia paskutinį nėštumo mėnesį. Pagrindinis šios šventės tikslas, tai parodyti išskirtinį dėmesį besilaukiančiai mamytei ir jos kūdikėliui,"apipilti" įvairiomis dovanėlėmis, suteikti gerą nuotaiką. Geriausia švęsti būsimos mamytės namuose, kad mamytė jaustusi laisvai, kaip liaudyje sakoma "jauskis kaip namuose". Švęsti tiks ir gamtoje, jei tam palankus oras, tėvų ar uošvių namuose, jei būsima mamytė gyvena atskirai, ar pas kurią nors draugę. Kadangi šventę organizuoja moterys, tai ir šventėje dalyvauja tik moterys, išimtis, jei būsimas kūdikėlis yra vyriškos lyties, jam galima ir net būtina :). Tikrai galima nepaisyti tradicijos, jog šventėje dalyvauja tik moterys, kūdikio sutiktuvių šventėje gali dalyvauti visi šeimos nariai, tiek mamytės, tėveliai, vaikai, seneliai ir t.t. 

Trumpai apžvelgsime šventės procesą. 
Dalyviai. 
Kas organizuoja šventę, pakviečia visus šventės dalyvius, tiksliau dalyves. Galima pasirūpinti šventės kvietimais, kad ir pačiais papraščiausiais. Šventėje rekomenduojama dalyvauti būsimos mamytės patiems artimiausiems žmonėms, tai tėveliai (mamytė),sesės,draugės, senelės,uošvienė,puseserės,kaimynės,kas tikrai suteiks šventei džiaugsmo. Mes manome, kad šventėje gali dalyvauti ir vyrai, jei jie yra labai artimi būsimai mamytei ir tik praskaidrins šventinę nuotaiką. Taip pat galės atlikti "rūpintojėlio" vaidmenį.

Dekoracijos.
Kaip ir kiekvienos šventės vietą reikia dekoruoti, tai yra papuošti. Įvairiomis dekoracijomis ant sienų, balionais, papuošti stalą ir kėdę, naudoti lengvas, pastelines spalvas. Dekoravimas galimas pagal būsimo kūdikio lytį, jei yra žinoma lytis, tarkim berniukas, pasirinkti melsvą spalvą, jei mergaitė, pasirinkti rožinę spalvą. Jei kūdikio lytis dar nežinoma, tuomet galima naudoti abi spalvas tiek melsvą, tiek rožinę arba neutralias spalvas, kreminę, žalsvą ir t.t.

Šventinė atributika.
Kad šventė būtų originalesnė, tam reikalinga šventinė atributika,tai šventiniai ženkliukai,kortelės,atminimo dovanėlės,prizai. 

Dovanėlės.
Pasirūpinti dovanėlėmis, tai yra tais daikčiukais, kurie tikrai bus reikalingi būsimai mamytei ir kūdikėliui. Įteiktos dovanėlės ilgai primins apie šią nuostabią šventę.

Žaidimai.
Kokia šventė be žaidimų ir pokštų. Būsimo kūdikio sutiktuvių metu žaidžiami įvairūs žaidimai,įteikiami prizai. Žaidimai gali būti mokomieji. Sauskelnių keitimas, tam tiks žaislinė lėlė. Maitinimas įvairiais kūdikiams skirtais maisteliais, maitinti galima šventės dalyves. Išmatuoti būsimos mamytės pilvuką, o dalyvės turės atspėti, koks gi tas pilvuko matmuo. Bandyti nuspėti būsimo kūdikio lytį, jei dar nežinoma, svorį, ūgį, akių bei plaukų spalvą, prognozuoti gimimo datą, į kurį iš tėvelių bus 
panašesnis kūdikėlis. Kiekviena dalyvė atskirai surašo kortelėje ar ant popierinės lėkštės, kad po kūdikio gimimo būtų galima atrinkti, kas tiksliau nuspėjo.

Atsigerti iš vaikiškų buteliukų, galima organizuoti varžybas,kuri šventės dalyvė tai atliks greičiausia.

Kiekviena šventės dalyvė turi sugalvoti ir parašyti vardus būsimam kūdikėliui, jei jau žinoma kūdikėlio lytis, tuomet pagal lytį, jei dar kūdikio lytis paslaptyje, tuomet vardus berniukui ir mergaitei. Vardai surašomi specialiose kortelėse, albume ar panaudojant dekoruotą popierių.

Fotosesija
Pasirūpinkite iš anksto fotoaparatu, būsimos mamytės fotosesijai bei visos šventės smagių akimirkų įamžinimui.

Būsimo kūdikio sutiktuvių šventė, tai puiki dar viena gyvenime galimybė susitikti ir pabendrauti su brangiais,mylimais žmonėmis. Pasidalinti savo patirtimi,padrasinti, suteikti tikėjimo ir meilės būsimai mamytei, priminti, kad aplinkui yra daug nuostabių žmonių. Atsisveikinant, būsimai mamytei palinkėti lengvo gimdymo, kvalifikuotų gydytojų ir Dievo palaiminimo.

Visos prekės skirtos kūdikio sutiktuvių šventei arba baby shower spausti čia.

Parengta www.krikstynosvestuves.lt