Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Krikštynų dovanėles svečiams

Vis labiau populiarėja tradicija - įteikti krikštynų dovanėles svečiams. Juk malonu ne vien tik gauti dovanas, bet ir dovanoti. Krikštynų dovanėlės, tai pakrikštyto vaikelio tėvelių simbolinė padėka svečiams už tai, kad jie dalyvavo krikštynų šventėje, už jų nuoširdžias šypsenas, pasakytus tostus ir linkėjimus. Dovanėlė krikštynų proga svečiams primins apie jūsų vaikelio krikštynų šventę.

Krikštynų dovanėlė svečiams yra nebrangi, bet labai svarbi smulkmenėlė. Mes siūlome įvairias krikštynų dovanėles (spausti čia) krikštynų dovanėlių dėžutes, įpakavimus, dovanėlių papuošimus (spausti čia), kad jūs patys galėtumėte susikurti, tai kas jums miela, tinka pagal jūsų krikštynų šventės tematiką ir finansiškai galite sau leisti, nes tai yra labai svarbu, juk krikštynų dovanėlė turi būti nebrangi.

Pateikiame keletą pasiūlymų, kad jums būtų lengviau rinktis.

Žvakė angeliukas (spausti čia), labai miela dovanėlė, juk angelas simbolizuoja tyrumą, meilę, gerumą. Šiuos žodžius būtinai pasakykite prieš įteikiant dovanėlę, kad svečiai suprastu prasmę. Tikima, kad kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą, kuris jį lydi visą gyvenimą. Žvakė angeliukas yra supakuotas skaidriame maišelyje, bet dar galima įdėti į organzos maišelius (spausti čia), papuošti įvairiomis dekoravimo detalėmis (spausti čia).

Žvakutė "Batukas" melsva  (spausti čia) arba rožinė (spausti čia). Supakuoti į maišelį, dėžutę ar krepšelį (spausti čia).

Šventinį saldainį (spausti čia), įsigysite saldainių popierėlių į kuriuos susuksite saldainius.

Ir dar daugiau pavyzdžių rasite mūsų svetainėje. Kantrybės, kūrybingumo ir jūsų krikštynų dovanėlės svečiams bus pačios nuostabiausios.

Ar reikalingos krikštynų dovanėlės svečiams? Tikrai taip, miela, gražu ir visiems patinka. Ar planuojate įteikti krikštynų dovanėles svečiams ?  Tai tik kiekvieno mūsų reikalas. 

Daugiau krikštynų dovanėlių  svečiams (spausti čia).

Parengta www.krikstynosvestuves.lt