Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Vestuvinis "handmade"
Žodis "handmade" tiesiogiai verčiamas, kaip "rankų darbo". Vestuvinis "handmade" visame pasaulyje tampa vis populiaresnis. Kodėl? Juk daiktai padaryti savo rankomis yra labiau vertinami. Ruošiantis vestuvėms, tikrai yra kur išreikšti savo vaizduotę. Tad jei esate kūrybingi, o jūs tikrai tokie ir esate, norite vestuvių šventėje prisidėti savo rankomis, tai kaip tik jums. Dar svarbus argumentas, dar ir sutaupysite, arba kitaip sakant, uždirbsite atlikę darbus savo rankomis. Kaip? O gi tiesiog mokėsite tik už medžiagas, o už darbą galėsite sumokėti sau, o uždirbtus pinigėlius išleisti kitur.
Pateikiame vestuvines įdėjas, kurias galėsite padaryti savo rankomis ir iš visos širdies. Prisiminimai, apie tai ką padarėte patys, visada bus šiltesni ir su emocijomis. Tai jūsų išliekamoji vertė.

Dovanėlės svečiams (spausti čia). Atminkite, tai labai svarbi vestuvinė smulkmenėlė. Jei sugalvojote kitokias vestuvines dovanėles, siūlome tiesiog papuošti jas tokiu paprastu būdu (spausti čia). Tai puiki dovanų dekoracija.

Dekoruokite (spausti čia).

Salės papuošimai (spausti čia). 

Papuoškite šventės vietą (spausti čia). Pagyvinkite aplinką.Įvairūs šventiniai papuošimai (spausti čia).

Visi darbai atlikti savo rankomis papildomai suteiks šilumos ir tik pagyvins šventinę aplinką.

Parengta pagal www.krikstynosvestuves.lt