Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Smagu gaminti, malonu puošti, gražu pažiūrėti!

Čiulptukas iš balionų gali būti šventės dekoracija ant sienų, stalų, automoblių...., o galite įteikti ir vietoje gėlės mažylių tėveliams, seneliams, besilaukiantiems ar mažyliui/ei.

Reikės:

1) Pompos, pūsti balionams ypač ilgiems;

2) Balionų mažų, 5vnt. spausti čia ;

3) Baliono didelio, 1vnt. (gali būti be paveikslėlio, gali būti su paveiklsėliu, gali būti berniukui ar mergaitei, gali būti krikštynoms...)  spausti čia ;

4) Baliono ilgo, 1vnt. spausti čia ;

Eiga:

Prisipučiam visus reikiamus darbui balionus (2pav.). Juos surišime mazgu (3pav.), ne siūlu, ne juostele. Kaip atrodo surišimai pateikta nuotraukoje. Ilgą balioną pripučiame ne pilnai (3pav.), reikia palikti šiekt tiek galiuką, kad nesigautų per didelis čiulptuko lankelis už kurio laikoma.

Pripūtus balionus juos reikia tarpyusavyje surišti. Du mažus balionus surišame tarpusavyje, dar du mažus surišame tarpusavyje ir surišame vieną mažą ir didelį balioną (4 pav.). Ilgo baliono surišame paliktą dalį su pabaiga (5 pav.). 

Surištus mažus balionus jungiame tarpusavyje. Per surišimą apsukate porą kartų ir turite tokią keturių žiedlapių gėlytę (6 pav.).

Prie šios gėlytės jungiame surištus mažą ir didelį balioną ir padaroe taip kaip 7pav. Išeina pagrindas iš 5 balionėlių ir čiulptukas- balionas. Tada prijungiame ir ilgą balioną (8 pav.). Ilgo baliono likę ilgesni surišimo galai, todėl jais lengvai galite įryšti į vidų.

9 pav. jau Jūsų balionas! 

Nebijokite balionų surišinėti, sukti vienas apie kitą.