Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Pačių pasidarytas batukas papuoš Jūsų šventės stalus arba bus puiki dovanėlė svečiams. Tinka įvairioms šventėms, krikštynoms, vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams.

Batukuose galite pateikti dovanėles įdėjus saldainių, mažą suveniriuką. Ar juos papuošus mažomis gėlių puokštelėmis papuošti stalą. Dar šiuos batukus galite panaudoti kaip "voką" kvietimui į šventę. žaidimams...

Reikia:

1) Putoplasto vienkartinių puodelių;

2) Žirklių

3) Skylamušio (galima padaryti ir be skylamušio, tik suklijavus);

4) Dekoracijų spausti čia ir spausti čia.

Eiga:

Nukerpate puodelio viršų apie 3-4cm (vieną puodelį pabandykite padaryti mažesni, kitą didesni ir pasirinksite, kuris variantas Jums labiau patiks).

Įkirpkite dviejose vietose. Kirpkite maždaug tiek, kad nuo apačios liktų iki 1 cm. Tarp dviejų kirpimų atstumas apie 3cm (vėl gi, pabandykite ir kitokius atstumas ir pasirinkite kas labiau patinka). Čia gausis batuko liežuvėlis. Pirštu švelniai paspauskite į vidų. Abiejuose atlapose skylamušiu iškirpkite po skylutę ar dvi (kaip Jums gražiau). O dabar suvarstykite "raištelius" pasirinktą dekoravimo juostelę ir suriškite. Batukas pagamnitas, beliko dekoruoti!

Kaip ir minėjau akščiau galima apiseiti ir be skylamušio, tiesiog suklijuokite ir papuoškite kaspinėliu.

Dar galite pasidartyi batuką su organzos maišeliu. Tereikia nukirpti organzos maišelio apačia ir apklijuoti batuko viršų iš gerosios pusės, tuomet papuošti juostele. Pateiktam variantui organzos maišelis yra 7X9cm.

Organzos maišelius rasite paspaudus nuorodą spausti čia.