Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

 

UAB "Bella festa" - (vertimas iš lotynų kalbos - gražios šventės) prekiauja bei gamina šventinę atributiką, dovanas krikštynoms, vestuvėms, kūdikio sutiktuvėms, mergvakariams, bernvakariams, jubiliejams, vaikų gimtadieniams, Pirmajai Komunijai. Vykdome mažmeninę bei didmeninę prekybą visomis mūsų prekėmis. Mūsų veiklos pradžia 2013 m. 2014 m. ir 2015 m. buvome apdovanoti “Stipriausi Lietuvoje” apdovanojimu.

Siūlome daugiau nei 3500 skirtingų prekių, spaudą pagal Jūsų pageidavimus, personalizaciją. Taip pat siūlome "handmade", jei turite polinkio ir noro, daugelį įvairių dalykų galėsite pasidaryti patys. Prekiaujame tik tomis prekėmis, kurias turime sandėlyje, todėl galime išsamiai pakonsultuoti, dar kartą patikrinti ar prekės tikrai kokybiškos ir nedelsiant išsiųsti prekes.

Siekiame, kad vienoje svetainėje rastumėte kiek įmanoma daugiau šventinės atributikos ir dovanų. Tai padės jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės ieškoti įvairių prekių skirtingose el. svetainėse ar prekybos vietose, registruotis keliose skirtingose svetainėse, suprasti skirtingų svetainių valdymo ypatumus, kas užima nemažai jūsų brangaus laiko, o taip pat taupysite pinigų, nes mokėsite tik vieną prekių pristatymo mokestį.

Prekės yra aukštos kokybės, pagamintos gerai žinomų gamintojų visame pasaulyje. Didžiąją dalį produkcijos tiesiogiai importuojame iš gamintojų. Taip pat šventinę atributiką gaminame patys, galime pasiūlyti iš anksto mūsų sukurtos produkcijos arba pagaminti pagal Jūsų pageidavimus. Todėl siūlome gerą prekių kainodarą bei kokybę.

Skirtingų prekių kiekis pakankamai didelis, todėl siūlome kantriai ir atidžiai ieškoti prekių mūsų svetainėje. Jei neradote ieškomos prekės, skambinkite mums telefonu: 8 688 77055 arba rašykite elektroniniu paštu: info@krikstynosvestuves.lt.

Suteikiamos garantijos. Pinigų grąžinimo garantija 100%.

Jei įsigyta prekė netiks ar nepatiks, tikimės, kad to nereikės, be ilgų procedūrų grąžinsime pinigus už prekes.

Linkime visiems Gražios šventės!

Siūlome mainus, patalpinkite mūsų logotipą ar nuorodą Jūsų svetainėje, o mes patalpinsime Jūsų logotipą ar nuorodą mūsų svetainėje. Dėl mainų rašykite el.paštu: dainius@krikstynosvestuves.lt

Jei pastebėjote klaidas ar neatitikimus, kažkas labai patiko ar nepatiko, neradote ar radote per daug pasidalinkite šia informacija su mumis. Visada galite skambinti tel.nr. 8 688 77055 arba rašyti el.paštu: dainius@krikstynosvestuves.lt

Jei ruošiatės šventei, krikštynoms, vestuvėms, mergvakariui, bernvakariui, vestuvių jubiliejui, gimtadienio jubiliejui, Pirmajai Komunijai, kūdikio sutiktuvėms ar kitai šventei, ieškote šventinės atributikos ar dovanų, pasitarkite su UAB "Bella festa" specialistais, tai Jums nieko nekainuos.

Kviečiame bendram darbui: renginių vedėjus, piršlius, švenčių organizatorius, dekoruotojus, muzikantus, fotografus ir kitus su šventėmis susijusius specialistus.

Primename Jums, jog pirkti internetu yra pigiau !


Mūsų įmonė, UAB "Bella festa", pasižymi aukštu mokumo reitingu, atsakingai vykdome savo finansinius įsipareigojimus. Tokį reitingą turi 4% Lietuvoje veikiančių įmonių. 
Esame sertifikuoti CREDIT INFO ir pripažinti tarp patikimų įmonių jau antrus metus iš eilės „Stipriausi Lietuvoje 2014“ ir „Stipriausi Lietuvoje 2015“. Padedame kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį.