Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Vestuvės užsienyje – populiarėjantis jaunavedžių pasirinkimas

Ar jūs galvojate kelti savo vestuves užsienyje? Tuomet jūs esate viena iš didėjančio skaičiaus porų, kurios nusprendė daryti būtent tai. Tačiau vestuvės užsienyje gali tapti tikru iššūkiu, jei planuoti jas nuspręsite patys. Būtent dėl šios priežasties mes jums pateiksime keletą patarimų, kurie turėtų palengvinti vestuvių planavimą.
Biudžetas ir svečiai
Planavimą turėtumėte pradėti nuo biudžeto. Jums reikia nustatyti bent apytikslį vestuvių biudžetą ir svečių skaičių. Apsisprendus dėl šių dalykų, bus kur kas lengviau išsirinkti šalį, kurioje norite susituokti.
Išsirinkite šalį
Galbūt jūs jau esate nusprendę kokioje šalyje norėtumėte tuoktis, tačiau jei to nesate padarę, tuomet išsamus tyrimas tikrai padės jums sumažinti šalių, kuriose norėtumėte susituokti, sąrašą.
Pasiekiamumas
Rinkdamiesi šalį apsvarstykite ir tai, kaip ją pasieksite jūs ir jūsų svečiai. Atsižvelgiant į tai, kad dabar iš Lietuvos skraido ne viena pigių skrydžių oro linija, jūs galite pasiekti nemažai šalių neišleisdami labai didžiulės sumos pinigų, tačiau jei į jūsų pasirinktą šalį tiesiogiai iš Lietuvos lėktuvai neskrenda, tuomet jūs galite apsvarstyti galimybę skristi iš kaimyninės šalies oro uosto.
Teisiniai niuansai
Labai svarbu sužinoti visus teisinius niuansus, susijusius su vedybomis toje šalyje, kurią išsirinksite. Kai kurių šalių įstatymai neleidžia susituokti toje šalyje, jei nebuvote jos gyventojai tam tikrą laiką.
Nuvykite į pasirinktą vietą
Nerizikuokite keliauti į pasirinktą šalį vos kelias dienas prieš vestuves. Nuvykite į pasirinktą vietą, patikrinkite ar viskas realybėje atrodo lygiai taip kaip ir nuotraukose ir ar jums tai tikrai tinka.
Fotografai ir vedėjai
Jei ketinate vestuves iškelti užsienyje, tuomet natūralu, kad jas aptarnaus jūsų pasirinktos vietos virėjai ir padavėjai. Tačiau fotografai ir vedėjai yra kas kita. Jūs turbūt norėsite, kad vestuvių vedėjas šnekėtų jūsų gimtąja kalba, tokiu būdu jūs būsite užtikrinti, kad visiems svečiams bus linksma ir jie viską supras. Fotografą nors ir galima samdyti toje šalyje, kurioje rengsite vestuves, tačiau daug paprasčiau yra jį pasamdyti savo šalyje. Taip yra todėl, kad fotografo pasirinkimas užtrunka nemažai laiko ir jūs nežinote ar kitos šalies fotografai vadovaujasi tais pačiais darbo principais ir ar jų profesionalumo lygis atitiks jūsų poreikius.