Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Idėjos krikštynų fotosesijai

Šeimyniška ir jauki krikštynų šventė dovanoja nepakartojamas akimirkas, kurias norisi prisiminti. Paprastai krikštynų fotografai pasiruošimą ir apeigas bažnyčioje fotografuoja kaip reportažines nuotraukas, o pati krikštynų fotosesija – tėvelių norų ir fantazijos išbandymas. Jei dar nežinote, kokią idėją rinktis, siūlome apgalvoti šiuos smagius pasiūlymus.

Žaidimai

Tai puiki tema, kuri tiks bet kurioje vietoje, kur tik vyks krikštynų fotosesija. Tam puikiai tinka balionai ir muilo burbulai arba atsinešti žaisliukai. Krikštynų fotografas pastebi, kad tai gana dažnas pasirinkimas, kurį daugelis nuvertina kaip banalų, bet teisybė yra tokia, kad balionus ir muilo burbulus mėgsta visi vaikai, todėl geros emocijos garantuotos.

Atradimai gamtoje

Jei krikštynos vyksta šiltuoju sezonu, būtinai išeikite patyrinėti gamtos. Mažyliui tai bus tikras atradimų kupinas nuotykis, o jo emocijos puikiai atsispindės besišypsančiame veidelyje. Ką tik pražydęs dobiliukas, lauko ramunė, netikėtai netoliese nutūpęs paukštis ar pro šalį skrendantis oro balionas sukels geras emocijas ir norą pažinti.

Iškyla

Ši idėja idealiai tinka karštai vasaros dienai, o pasiruošti jai visai paprasta. Krikštynų fotografai pataria iškylai rinktis ryškesnės spalvos arba languotą patiesalą, o į krepšį įsidėti sezoninių vaisių ar uogų. Jaukiai su šeima susėskite saulės atokaitoje ir skanaukite vaisius – tai puikios akimirkos žavingoms šeimos nuotraukoms.

Pramogos

Fotosesijos su vaikais labai žaismingai atrodo būtent mažiesiems skirtoje aplinkoje, todėl net jei tai krikštynų fotosesija nepraleiskite progos užsukti į žaidimų aikštelę ir išmėginti supynes, apsilankyti spalvingame atrakcionų parke – spalvingos karuselės tampa nepakartojamu fonu.

Vandens fonas

Vanduo suteikia gražų foną ir puikią atmosferą, todėl šiltojo sezono metu krikštynų foto puikiai atrodys prie vandens. Galite pasiirstyti valtele, pasivaikščioti paplūdimiu ar net pabraidyti pakrantėje. Vaikai myli gyvūnus, todėl jei žinote, kad prie vandens telkinio galite sutikti gulbes ar antis – nepamirškite pasiimti baltos duonos ir toks susitikimas mažyliui paliks daug įspūdžių.

Poilsio atokvėpis

Kūdikiai gana greitai pavargsta, o krikštynų diena juk kupina įspūdžių ir veiksmo. Fotosesijos metu galite leisti mažyliui atsikvėpti – gamtos fone pastatytame krėsle jauku bus truputį atsikvėpti ir pasigrožėti aplinka. Taip pat dailiai atrodo ir įvairios nedidelės stilizuotos lovelės, lopšeliai ar supamas arkliukas, kuriuo mažasis raitelis, rodos, gali nujoti į tikrus tolius.

Gyvūnai

Krikštynų fotografai pastebi, kad fotosesijose dažnai dalyvauja ir gyvūnai. Vaikai juos myli ir mėgsta, bando bendrauti. Žinoma, maži vaikai ir gyvūnai gali nebūtinai puikiai sutarti, todėl reikia būti atsargiems. Šeima gali pasiimti savo šunį į fotosesiją gamtoje – jis kaip mat suteiks žaismingumo ir prikaustys mažylio dėmesį. Kitas variantas, kuris nuotraukose taip pat atrodo itin žaviai yra ponis. Poniukų su šeimininkais vasaros metu galima rasti lankomesnių miestų centruose, kurortuose. Žinoma, jei galvojate apie fotosesiją su poniuku, geriausia būtų su jo šeimininku dėl to sutarti iš anksto.

Būkite kūrybingi ir neribokite savo fantazijos rėmais. Geros visos idėjos, kurios Jums patinka – krikštynų fotografas padės jas įgyvendinti!