Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Brangstant dekoratorių, planuotojų, gėlininkų paslaugoms, visa tai galite pasidaryti patys ir sutaupyti. Jeigu neturite pakankamai lėšų samdyti padėjėjų, o šventės norite gražios, pateiksime kelias paprastas idėjas šventės papuošimų. Taip ir Jūsų dalelė bus įnešta į šventę.

Salės papuošimas.

Balionai (spausti čia) tinka visoms šventėms, tik turite parinkti spalvas pagal šventę ir gražiai sukabinti. Tvarkingiausias ir maloniausias akiai būdas, be to suteikiantis prabangos balionai pakabinti lubose kaip imitacija balionų su helio dujomis (helio pripūsti balionai yra brangūs), o imituodami, tai su paprastais balionais pripūstais oru sutaupysite. Taip pat jie bus visada savo vietoje ir nesidraikys po salę. Esame išbandę tai patys, bei girdėję gerų atsiliepimų, kad taip dekoruoti balionai gali iškabėti net savaitėmis.

Pripučiate balioną, užrišate jį mazgu ir prie jo pririšate juostelę. Baliono viršūnėlėje priklijuojate dvipusę lipnią SPAUSTI ČIA juostelę  ir klijuojate balioną prie lubų. Tokiu būdu galite kurti įvairias formas. Galite klijuoti išilgai šventės stalo, ar sukti vingiais, ar daryti apskritimus... Šiuo būdu puošiant taupote ne vieną eurą.

Tokiu pačiu būdu balionus galite klijuoti ant sienų arba tarpusavyje, klijuoti šonu ar juostele į viršų.

Balionų spalvas rinkitės pagal šventę, tradicinės pvz.: krikštynoms - mergaitei rožinius, baltais, berniukui melsvus, baltais, arba tik po vieną spalvą. Vestuvėms pagrindinės spalvos baltos, auksinės, sidabrinės. Tinka ir kita Jums patinkanti spalva. Pirmajai komunijai - balta, auksinė, sidabrinė. Vaikų gimtadieniams tinka įvairių spalvų balionai. Vyresniųjų gimtadieniams bei jubiliejams tinka solidesnės spalvos pvz.: juodos ir auksinės derinys, mėlynos ir sidabrinės, balta auksas ar sidabras, raudona auksas ar sidabras ir t.t. 

Balionų kiekis priklauso nuo sumos, kurią norite išleisti bei šventės - vestuvėms, krikštynoms, komunijai bei vaikų gimtadieniams, gali būti daugiau balionų, vyresniųjų šventei galite kabinti mažesnį kiekį. Visuomet rekomenduojama įsigyti daugiau balionų nei manote, kad reikia. Jeigu liks tikrai neprapuls, panaudosite per kitą artimiausią šventę.

Tarp balionų galite kabinti pom pom burbulus spausti čia, girliandas, sūkurius, ar girliandą su skaičiais spausti čia...

Dar šiuo metu labai populiarus balionų puošimo būdas, tai dideli skaičiai (dideli foliniai balionai). Vienas skaičius yra apie 86cm aukščio, tūriniai. Užtenka juos ir vienus pakabinti ir jau puošnu. Labai tinka gimtadieniams, jubiliejams, vestuvių jubiliejams dekoruoti arba dovanoti. Kaip juos pripūsti rasite čioje nuorodoje SPAUSTI ČIA . Balionai turi "auseles" už kurių galite kabinti siūlą, juostelę, virvelę... ir kabinti prie sienos, lubų, užuolaidų... Šie balionai gražu ant tuščios sienos arba kartu su balionais SPAUSTI ČIA, su foline specialia užuolaida SPAUSTI ČIA, su girliandomis SPAUSTI ČIA, su pom poms ir kitais burbulais SPAUSTI ČIA...