Atsiliepimai

Paskelbė Vilma
Sveiki, viskas labai gerai, rekomenduoju. Ypač ...

16-11-2021

Peržiūrėti visus

Pateiksime kelis pavyzdžius kaip patiems savo jėgomis papuošti šventinį stalą. Prie aprašymo ir pavyzdžių bus nuorodos į mūsų siūlomas prekes, kad greičiau galėtumėte surasti prekes, apie kurias yra aprašoma.

Jeigu švenčiate kavinėje, kurioje nesirūpina stalo papuošimu, namuose ar gamtoje Jums reikės tik baltos staltiesės ir kelių atributų jai papuošti. Didžiausią efektą, dekorą stalui suteikia stalo takas, kurio spalvą pasirenkate pagal šventės spalvą. Tai gali būti tiulio, organzos ar satino juostos spausti čia. Ant baltos staltiesės patiesiate pasirinktos spalvos juostą ir jau stalas po truputį puošiasi. Dažniausiai stalai nėra platūs, tad ir juostų plačių dėti nereikia, kadangi dar užsidės ir indais. Nebijokite statyti maisto ant juostos, juosta vistiek išsiskirs savo grožiu. Palikite tuščius plotelius, kuriuos galėsite papuošti  žvakėmis SPAUSTI ČIA, gėlėmis, konfeti SPAUSTI ČIA , pom poms burbulais SPAUSTI ČIA  , girliandomsi iš perliukų ar krištolinėmis SPAUSTI ČIA .

Kai takai ( spausti čia )jau puošia stalus, toliau galite dekoruoti žvakėmis, gėlėmis arba ir žvakėmis (spausti čia), ir gėlėmis. Keli įdomūs, gražūs dekoravimo būdai su žvakėmis. 

Žvakes galite statyti tiesiog ant stalo po kelias vienoje vietoje ir jas dekoruoti tiuliu, organza, perliukų ar krištolo girliandomis. Gražu, kai žvakės skirtingų dydžių, gali būti ir skirtingų formų bei spalvų. Gražu ir patogu žvakes statyti ant taurių. Apverčiate taurę (labiau tinka vyno taurės ) aukštyn kojom, ant kojelės apačios (šiuo atveju ji bus jau viršuje) statote žvakę. Taurės vidų galite užpildyti perliukų girlianda, organza, gėle, saldainiais, šakele... Jeigu pasirinkote vintažo papuošimą tuomet galite žvakę dekoruoti ant medžio spausti čia , o stalo taką pasirinkti nėrinius spausti čia .

Kad neišleisti daug pinigų gėlėms rinkitės iš tuo metu žydinčių augalų bei gėlių gamtoje. Tarkim alyvos, žibuoklės, pakalnutės, tulpės, narcizai, bijūnai, snieguolės, rugiagėlės, rugiai, rudenį pageltę medžio lapai... Arba pirkite mažą kiekį gėlių, galite į vazeles merkti ir po vieną žiedą, pasirinkti tam tinkamą indą, jį dekoruokite viduje su perliukų girliandą spausti čia, su kristaliukais, deimantukais spausti čia ir čia . Vazelės gėlėms gali būti vienodi stiklainiukai, buteliukai, vazelės, taurės...Būna pirkti mažų stiklinių indų, kuriuos galite pritaikyti vietoj vazelių. Vienodos spalvos vazeles galite pasidaryti pagal mūsų pateiktą pavyzdį su balionais SPAUSTI ČIA . Tuomet turėsite visas vazeles vienodas ir reikiamos spalvos. 

 

Šventinį stalą jau puošia takas/juosta, gėlės ir žvakės liko keli akcentai stalo konfeti-pabarstukai spausti čia (gali būti skaičių konfeti, vaikiškas, vestuvinis ir k.t.) Daug berti į vieną vietą nereikia.

Stalas papuoštas, beliko tik serviruoti. Serviravimui naudokite vienos spalvos lėkštes (indus), jeigu neturite vienodos spalvos nebijokite serviruoti vienkartiniais indais (vienkartiniai indai labiausiai tinka lauko sąlygomis, bet gražu bus ir viduje) SPAUSTI ČIA  ir ČIA

Svarbus akcentas  servetėlės SPAUSTI ČIA . Kad svečiams būtų lengviau ir jiems nereikėtų galvoti kur čia prisėsti, pasirūpinkite ir stalo kortelėmis SPAUSTI ČIA

GRAŽIOS ŠVENTĖS!