Kategorijos

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Atsiliepimai

Parašė Indre
Ačiu,jus patys geriausi!

16-06-2017

Peržiūrėti visus atsiliepimus

Pirkimo instrukcija

Pirkti prekes www.krikstynosvestuves.lt e-parduotuvėje yra paprasta.
Atlikite 5 žingsnius: 1.Krepšelis 2.Prisijungimas 3.Adresas 4 .Pristatymas 5.Mokėjimas

1. Krepšelis

Prekių ieškokite prekių kategorijose, kurios yra išdėstytos viršutinėje juostoje arba kairėje pusėje. Taip galima ieškoti „Paieškos" laukelyje, kuris yra viršutinėje dešinėje pusėje, įvedę prekės žodžio šaknį ar pilną pavadinimą. Naršykite po prekių grupes. Drąsiai keiskite savo krepšelio turinį ir užsakomų prekių skaičių, prie prekės laukelyje įvedus reikiamos prekės kiekio skaičiuką arba spauskite + ar - mygtukus. Iš krepšelio prekę išimsite šalia kiekio paspaudę mygtuką „Šalinti" (raudonas kryžiukas), arba kiekio laukelyje įrašę 0. Išsirinkus prekes spauskite "Į krepšelį", paspaudę žalią krepšelio įkonėlę. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių toliau prekių ieškokite kataloguose. Jūsų krepšelyje esančias prekes matysite viršutinėje dešinėje pusėje. Jei daugiau neketinate prekių dėti į krepšelį, spauskite mygtuką žaliame fone „Pirkti". DĖMESIO! Minimali prekių užsakymo suma turi būti 3,47 EUR, plius pristatymo mokestis.

2. Prisijungimas

Pirkti galite ir be registracijos, spauskite mygtuką "Apsipirkti be registracijos". Jei esate registruotas vartotojas, prisijunkite ir iš karto pereikite į kitą etapą. Spauskite mygtuką „Prisijungti ".Jei nesate registruotas vartotojas reikia atlikti registraciją tapti registruotu vartotoju, spauskite mygtuką „Registruotis". Įrašykite visus reikiamus asmens duomenis.Registracija suteikia šias galimybes: kartą prisiregistravus, ateityje užteks tik prisijungti; sekančio pirkimo procesas bus trumpesnis; galėsite patikrinti užsakymų būseną; matysite užsakymų istoriją.

3. Adresas

Prisijungus matysite Jūsų pristatymo adresą ir mokėtojo adresą. Galite pridėti naują pristatymo adresą, kuriuo bus išsiųstos jūsų užsakytos prekes.Jei pristatymo adresas sutampa su mokėtojo adresu spauskite mygtuką "Toliau". Kurjeriai užsakymus pristato darbo laiku nuo 8 val. iki 17-18 val., jei manote jog šiuo laiku galite būti darbe, tuomet rekomenduojame iš karto registracijos metu rašyti jūsų buvimo vietą, tai yra darbo adresą ar kitą.
4. Pristatymas

Pasirinkite pristatymo vežėją Kurjeriai (atsiskaitymas grynais), jei norite už prekes sumokėti kurjeriui grynais pristatymo metu arba Kurjeriai, jei už prekes ketinate mokėti pavedimu. Taip pat perskaitykite paslaugų teikimo taisykles ir pažymėkite varnelę, kad sutinkate. Spauskite mygtuką "Toliau".
5. Mokėjimas

Pasirinkite mokėjimo būdą, jei pasirinkote Kurjeriai (atsiskaitymas grynais), paspaudus "Toliau" reikės pasirinkti "Mokėti grynais atsiimant prekes", Spauskite Mokėkite grynais atsiimant grynais sumokėsite, Jūs sumokėsite už prekes jas atsiimant, kai kurjeris pristatys jums prekes.

Jei pasirinkote Kurjeriai (atsiskaitymas pavedimu), paspaudus "Toliau" reikės "Mokėti bankiniu pervedimu į Pardavėjo sąskaitą" arba "Mokėti pasinaudojant mokejimai.lt sistema", spauskite Patvirtinu užsakymą. Pasirinkus "Mokėti bankiniu pervedimu į Pardavėjo sąskaitą" reikės prisijungti prie Jūsų banko el.bankininkystės sistemos ir užpildyti duomenis, kurie bus pateikti užsakyme (gausite el. laišką automatiškai patvirtinus užsakymą): tai yra mūsų įmonės pavadinimas, sąskaitos numeris, suma, mokėjimo paskirtis. Pasirinkus "Mokėti pasinaudojant mokejimai.lt sistema" automatiškai būsite sujungti su jūsų pasirinktu banku.

PATARIMAS!
Jei mūsų svetainėje negalite rasti Jus dominančios prekės, įrašykite į paieškos laukelį, kuris yra svetainės viršutiniame dešiniame kampe prekės pavadinimo ar daikto, tai yra žodžio šaknį, pavyzdžiui jus domina puodeliai, tai į paieškos laukelį įrašykite puod ir paspauskite enter arba šalia paieškos laukelio žaliame fone padidinimo stiklo mygtuką arba visuomet galite paskambinti bet kuriuo svetainėje nurodytu telefono numeriu. Kviečiame bendrauti!